EN

22.06.2021, 08:13 Wersja do druku

Warszawa. Spotkanie online z Danutą Stenką w cyklu "Mój Dramatyczny"

W ramach cyklu "Mój Dramatyczny" 28 czerwca odbędzie się spotkanie online z aktorką Danutą Stenką. Będzie można je obejrzeć na kanale YouTube Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy.

fot. D. Senkowski

"W Teatrze Dramatycznym pracowała przez 10 lat. Wciąż pamięta, że to był także jej dom. Zagrała tu pamiętne role m.in. w Elektrze i w Poskromieniu złośnicy w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego oraz w Kobiecie z morza – przedstawieniu Roberta Wilsona" - napisała w informacji przesłanej PAP kierowniczka ds. PR teatru Weronika Doboszyńska.

Rozmowę przeprowadził Wojciech Majcherek.

Emisja spotkania z aktorką odbędzie się 28 czerwca o godz. 19 na kanale YouTube Teatru Dramatycznego. Dostęp do emisji jest bezpłatny.

Jak przypomniano, "cykl Mój Dramatyczny. Spotkania to rozmowy z aktorkami i aktorami, którzy współtworzyli legendę zespołu Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy".

"Zagrali znakomite role w przedstawieniach, które przeszły do historii tej sceny. Cieszyli się uznaniem i pozostają wciąż w żywej pamięci publiczności. Za nami spotkania z Barbarą Krafftówną, Magdaleną Zawadzką, Małgorzatą Niemirską, Jadwigą Jankowską-Cieślak, Maciejem Prusem, Mają Komorowską, Piotrem Fronczewskim i Adamem Ferencym" - napisała Doboszyńska.

Zapisy dotychczasowych spotkań w cyklu "Mój Dramatyczny" znaleźć można na kanale YouTube pod adresem: https://www.youtube.com/playlist?list=PLe3jhadlz8u_kYv8ztRCm_ZpH4USjqmsG.

Źródło:

PAP

Wątki tematyczne