EN

9.12.2020, 14:07 Wersja do druku

Warszawa. Spektakl sylwestrowy w Teatrze Kwadrat online

W Sylwestra w Teatrze Kwadrat online „Ślub doskonały”, czyli światowej sławy farsa brytyjskiego dramaturga Robina Hawdona,  w gwiazdorskiej obsadzie sprzed lat. Na scenie Paweł Małaszyński, Andrzej Nejman, Marta Żmuda Trzebiatowska, Katarzyna Glinka. Spektakl będzie można obejrzeć na platformie VOD w sylwestrowy wieczór od godz. 20.00. Bilety na teatrkwadratonline.pl.

fot. mat. teatru

Nieprzeciętny humor i znakomita gra aktorska to gwarancja szampańskiej zabawy na pożegnanie tego roku. „Ślub doskonały” umiejętnie łączy w sobie romantyzm przedstawienia „Kiedy Harry poznał Sally” z absurdalnym dowcipem i matematyczną precyzją najlepszych światowych fars. Zamierzony przez autorów barokowy weselny kicz to doskonała oprawa dla lokomotywy nieprawdopodobnych zdarzeń, możliwych jedynie w najlepszych farsach. 

Jesteś panem młodym (Bill - Paweł Małaszyński) w dniu swojego ślubu. Budzisz się rano, właściwie w południe, w pokoju hotelowym, z piękną, nagą nieznajomą u boku (Judy - Marta Żmuda Trzebiatowska). Niestety, wśród zapamiętanych atrakcji wczorajszego kawalerskiego wieczoru, obraz tej ślicznotki nie występuje. A głos twojej przyszłej żony (Rita - Katarzyna Glinka) już słychać w hotelowym korytarzu… Wystarczy wyobrazić sobie taką sytuację, by w lot zrozumieć, że życie naszego bohatera już nigdy nie wróci na dotychczasowe tory.

Spektakl sylwestrowy zabiera widzów do roku 2018, kiedy to w „Ślubie doskonałym” wystąpili po raz ostatni Paweł Małaszyński, Andrzej Nejman, Marta Żmuda Trzebiatowska i Katarzyna Glinka. Bonusem jest podsumowanie 6 lat grania sztuki na scenie i symboliczne pożegnanie ze spektaklem. Na deskach Teatru Kwadrat przedstawienie gości bowiem od 2012 roku. Dwa lata temu znakomity zespół ustąpił miejsca młodszym, niemniej znakomitym kolegom. Obecnie w Teatrze Kwadrat widzowie mogą oglądać drugą odsłonę „Ślubu doskonałego” z Marcinem Korczem, Aleksandrą Adamską i Julią Kamińską. Spektakl na VOD to znakomita okazja, by przypomnieć sobie tę pierwszą. 

Spektakl sylwestrowy „Ślub doskonały” online dostępny wyłącznie 31 grudnia w godz. 20.00 - 23.59

Cena biletu 39 zł (z 23% VAT)

Czas trwania spektaklu 2 godziny

Więcej na teatrkwadratonline.pl

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne