EN
2.12.2022, 14:32 Wersja do druku

Warszawa. Ruszyły zapisy na FLAK, czyli Festiwal Ludzi Aktywnych Kulturalnie

Rozpoczął się nabór do Festiwalu Ludzi Aktywnych Kulturalnie organizowanego przez XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa w Warszawie. Zapisy trwają do 15 stycznia.

fot. mat. organizatora

FLAK, czyli Festiwal Ludzi Aktywnych Kulturalnie ma na celu rozszerzenie zainteresowania kulturą wśród młodzieży. Już od 2009 roku nieprzerwanie tworzy on historię najciekawszych wydarzeń organizowanych przez uczniów warszawskich liceów. Jest to również tradycja, pasja i wizytówka naszej szkoły. Poprzez promowanie takich dziedzin sztuki jak film, teatr czy muzyka, uczniowie sięgają po różnorodne formy przekazu, często sami je prezentując. Coroczna zmiana motywu przewodniego sprawia, że każda edycja staje się wyjątkowa, a przygotowania są wyzwaniem dla kolejnych ekip. 

We FLAK-u stawiamy na ludzi, sztukę oraz obserwację i ekspresję otaczającego nas świata. Przez dwa dni w roku proponujemy bogaty program wydarzeń kulturalnych i w efekcie przyciągamy tysiące osób. Festiwal istnieje już ponad 13 lat. Wszystkie dotychczasowe edycje były wyjątkowe, ponieważ każda miała inną, oryginalną tematykę:

- Flak Flak

- Etno flak

- Pop flak

- Hipsta flak

- Scary flak

- Retro flak

- Fiesta flak

- Astro flak

- Aqua flak

- Disco flak

- Jungle Flak

- Enchanted Flak

Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest Wonderland, czyli inspiracja filmem ‘„Alicja w Krainie Czarów” (z ang. „Alice in Wonderland”). Motyw ten zawiera elementy takie jak iluzje czy magia. Festiwal odbędzie się w dniach 17-18 marca 2023.

Dzień teatralno-performatywny: www.facebook.com/events/664150848701356

Dzień muzyczny: www.facebook.com/events/1190493711537090

Wejdź w wybrane wydarzenie na Facebooku, wypełnij znajdujący się tam formularz zgłoszeniowy i jego skan wyślij na podanego maila. Poczekaj, aż się z tobą skontaktujemy. 

Przyjmujemy każdy rodzaj grup teatralnych, stand-up, etiudy itp.

Zapisy trwają do 15 stycznia 2023.

Więcej informacji:

www.facebook.com/festiwal.flak

www.instagram.com/flak_festiwal/

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne