EN

21.04.2021, 16:42 Wersja do druku

Warszawa. Pszczoły i żurawie w Teatrze Guliwer, czyli premiera kolejnych warsztatów

W najbliższą niedzielę, 25 kwietnia, artyści ze świata przyrody wspólnie z aktorami Teatru Guliwer zaproszą widzów na kolejną odsłonę warsztatów online z cyklu „Ssaki, ptaki, teatralne draki”. Tym razem motywem przewodnim interaktywnych warsztatów z elementami teatru lalek będzie Ciało.

fot. mat. teatru

„Ssaki, ptaki, teatralne draki” to trzyczęściowy cykl zajęć, w których przyroda łączy się z teatrem, a każda część poświęcona jest innej formie komunikacji w świecie zwierząt. W pierwszej części warsztatów, które na dobre zadomowiły się w repertuarze online Teatru Guliwer, to rytm posłużył do aktywnych poszukiwań w przyrodzie. 

W niedzielę 25 kwietnia podczas premierowych warsztatów uczestnicy zostaną zaproszeni  do twórczych działań wokół tematu Ciała. Czy w świecie przyrody zwierzęta podobnie korzystają ze swoich ciał jak artyści w Teatrze? A może potrafią stworzyć prawdziwe widowisko, którego pozazdrościłby niejeden artysta wodewilowy? Przekonajcie się sami, Teatr Guliwer zaprasza już w najbliższą niedzielę o godz. 10.00 i 11.30.

Interaktywne warsztaty są niepowtarzalną okazją do spotkania i bliskiego, bezpiecznego kontaktu z teatrem, mimo aktualnie obowiązujących obostrzeń. Do warsztatów będzie dołączony manual, czyli podręcznik, który posłuży do zgłębienia tematu i kreatywnych poszukiwań w przyrodzie! 

Żeby wziąć udział w warsztatach wystarczy kupić jeden bilet rodzinny na stronie Teatru i postępować zgodnie z instrukcją otrzymaną mailem. Szczegóły i bilety dostępne są na stronie Guliwera: www.teatrguliwer.pl.

***

„Ssaki, ptaki, teatralne draki. Część II: Ciało” 

Pomysł i koncepcja cyklu: Robert Jarosz

Reżyseria i opracowanie: Milena Kranik

Scenografia: Małgorzata Tarasewicz-Wosik

Prowadzenie: Katarzyna Brzozowska, Izabella Kurażyńska, Paweł Jaroszewicz 

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne