EN

3.02.2025, 14:41 Wersja do druku

Gniezno. Teatr rozpoczyna współpracę z Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

Teatr im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie rozpoczyna współpracę z Centrum Kultury i Sztuki w Koninie – Dom Kultury Oskard. Inauguracja w Koninie 11 lutego o 11-tej spektaklem „Pinokio” w reż. Roberta Drobniucha, który zespół Teatru Fredry zagra także następnego dnia.

fot. Dawid Stube/ mat. teatru

Rozpoczynamy współpracę z Centrum Kultury i Sztuki w Koninie – Dom Kultury Oskard! Z ogromną radością ogłaszamy, że w lutym nasze teatralne drogi zaprowadzą nas do Konina, gdzie będziemy mieli przyjemność zaprezentować spektakl „Pinokio” na motywach powieści Carla Collodiego w reżyserii Roberta Drobniucha.

To wyjątkowa historia o podróży, która zmienia życie. O chłopcu z drewna, który próbuje zrozumieć, co naprawdę liczy się w życiu. Czy są to miłość, przyjaźń, rodzina, a może sukces i kariera? A co z pieniędzmi – czy rzeczywiście można za nie kupić wszystko? Pinokio odkrywa, że życie to nieustanne lekcje, w których dobro i poświęcenie mają wielką wartość, a droga do stania się „prawdziwym człowiekiem” wymaga odwagi i serca.

Kiedy i gdzie można nas zobaczyć? Centrum Kultury i Sztuki w Koninie – Dom Kultury Oskard

11 lutego (wtorek), godz. 11:00 

12 lutego (środa), godz. 11:00

Spektakl „Pinokio” to piękne widowisko, które łączy mądrość klasycznej literatury z współczesnym spojrzeniem na wartości i wybory w życiu. Jesteśmy niezwykle dumni, że właśnie tym tytułem możemy rozpocząć współpracę z Centrum Kultury i Sztuki w Koninie-Dom Kultury Oskard. Cieszymy się, że będziemy mogli dzielić się magią teatru z konińską publicznością. Zapraszamy na spektakle – nie możemy się doczekać spotkania z Wami w lutym!

ℛ𝑒𝓏𝑒𝓇𝓌𝒶𝒸𝒿𝒶 𝒾 𝓈𝓏𝒸𝓏𝑒𝑔ół𝑜𝓌𝑒 𝒾𝓃𝒻𝑜𝓇𝓂𝒶𝒸𝒿𝑒: 𝒯𝑒𝓁. 𝟼𝟶𝟶 𝟷𝟾𝟶 𝟾𝟼𝟾 𝓁𝓊𝒷 𝟼𝟷 𝟺𝟸𝟼 𝟷𝟼 𝟷𝟻.

Tytuł oryginalny

Rozpoczynamy nową współpracę z Centrum Kultury i Sztuki w Koninie – Dom Kultury Oskard!

Źródło:

Fb Teatru im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie
Link do źródła

Data publikacji oryginału:

14.01.2025