EN

17.07.2020, 11:58 Wersja do druku

Warszawa. Premiera "Trzech dni deszczu" w Teatrze WARSawy

Teatr WARSawy przygotowuje się do premiery i debiutu reżyserskiego Rafała Mohra. "Trzy dni deszczu" już 27 i 28 sierpnia o godz. 19.00.

fot. Rafał Meszka

Nan i Walker spotykają się po latach w dniu odczytania testamentu swojego ojca, wybitnego architekta. Wiedzą tylko tyle, że z pewnością odziedziczą rodzinny dom. Dołącza do nich Pip, który jest synem Theo, wieloletniego przyjaciela i zawodowego wspólnika zmarłego Neda. Ku zaskoczeniu wszystkich dom, który stanowi wybitne dzieło architektury, trafia w ręce Pipa. 

"Trzy dni deszczu" to dramat obyczajowy podejmujący problem naszych życiowych wyborów i związanych z tym późniejszych konsekwencji. Treść dramatu wprowadza widza w temat dziedziczenia po przodkach rożnego rodzaju stereotypowych zachowań, sposobu myślenia, a nawet chorób. To opowieść o samotności i braku komunikacji. O osobistej wolności i cenie, którą musimy zapłacić za szczęście. 

Całość sztuki osadzona jest na precyzyjnej i psychologicznej grze aktorskiej, która pozwala widzowi wejść w świat bohaterów. Świat, który może być z powodzeniem lustrzanym odbiciem naszego życia.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne