19.02.2021, 14:27 Wersja do druku

Warszawa. Premiera spektaklu "Najlepszy przyjaciel mężczyzny..." Teatru Fonetycznego w DK Świt

Teatr Zapis Fonetyczny zaprasza  26 lutego 2020 o godzinie 20:00, w Domu Kultury Świt  na premierę spektaklu pt. "Najlepszy przyjaciel mężczyzny, czyli dialogi penisa" na podstawie sztuki Pierre-Henri Thérond (pod tym samym tytułem).

fot. mat. teatru

Przychodzi do mnie klient i mówi: "Mój Stefan to..., mój Stefan tamto". Dopytuję: "Pański partner?". A on, że nie. Że to jego penis. I to z penisem jest coś nie tak. Z facetem zawsze jest wszystko w porządku. (cytat z książki "Sztuka obsługi penisa" Andrzeja Gryżewskiego seksuologa i terapeuty oraz Przemysława Pilarskiego)

"Najlepszy przyjaciel mężczyzny" to komedia o emocjonalnym dojrzewaniu mężczyzny, wiwisekcja męskiej natury i postrzegania świata przez jej pryzmat. Daniel będąc u progu 40. urodzin (lepiej późno niż wcale), zmaga się z dylematem, co zrobić ze swoim życiem uczuciowym - związać się na stałe, czy dalej przeskakiwać z kwiatka na kwiatek? A jeśli się związać to z kim? A jeśli już z kimś, to dlaczego i co dalej? Chcąc rozwikłać te zawiłe dylematy prowadzi ożywiony dialog ze "swoim najbliższym przyjacielem"... a właściwie swoim alter ego "Rogerem".  

Czas trwania ok. 75 min.
Spektakl dla widzów od lat 16.
Reżyseria: Dariusz Dziewięcki
Obsada: Dariusz Dziewięcki, Janusz Leszczyński, Nina Malinowska-Dziewięcka, Marta Przyborowska

Bilety do nabycia na stronie https://swit.systemsprzedazybiletow.pl/ lub w kasie DK Świt (również w dniu spektaklu)

Źródło:

Materiał nadesłany