EN
28.12.2020, 14:30 Wersja do druku

Warszawa. Premiera filmowej wersji "Powierzchni gładkich"

Potem-o-tem zaprasza 31 grudnia o godz. 18.00 na filmową premierę spektaklu "Powierzchnie gładkie". Nagranie będzie dostępne na platformie VOD do 3 stycznia do godz. 23.59.

mat. teatru

W sylwestrowo-noworoczny weekend odbędzie się pierwsza pełnometrażowa premiera Potem-o-tem. Za pośrednictwem platformy VOD zaprezentujemy Wam zupełnie nową, filmową wersję spektaklu "Powierzchnie gładkie"! BĄDŹCIE Z NAMI!

Występują: Małgorzata Mikołajczak, Agata Różycka, Eliza Rycembel, Filip Kosior, Piotr Piksa, Jerzy Radziwiłowicz

scenariusz | reżyseria - Marcin Zbyszyński

zdjęcia | montaż - Darek Redos

muzyka - Piotr Skodowski

dźwięk - Ernest Grabowski

kostiumy - Irma Tylor

asystent reżysera - Jakub Lebiedziński

charakteryzacja - Valeryia Abialchuk

skrypt - Natalia Kielan

grafika - Stefania Michera

KUP DOSTĘP VOD

„Powierzchnie gładkie”, których teatralna akcja w całości rozgrywa się w wirtualnej przestrzeni, tym razem zostaną zagrane w naturalnym online środowisku. Freewolny traci kontakt z dziewczyną, w której zakochał się podczas video sesji na czacie. Za wszelką cenę próbuje odnaleźć sposób, by do niej dotrzeć. Podczas nocnych poszukiwań w meandrach sieci będzie musiał przełamać kompleksy i skonfrontować się z bolesną przeszłością. Historia o miłości, strachu, niepewności, kłamstwie i autokreacji — o tym, co daje i zabiera nam internet.

POWIERZCHNIE GŁADKIE to takie powierzchnie, które nie rozpraszają światła. RELACJE GŁADKIE to takie relacje, które nie rozpraszają ludzi. OSOBY GŁADKIE to takie osoby, których nie rozpraszają relacje.

TEATR POTEM-O-TEM TO...

Niezależny teatr działający w Warszawie. Jedna z nielicznych instytucji kultury utrzymująca się w pełni bez państwowych dotacji. Nie mamy siedziby. Gramy w autokarach, pałacach, galeriach, prywatnych mieszkaniach i wielu innych... Niezależność. Łączenie komedii z gorzką refleksją na temat rzeczywistości. Bliska relacja z widzami. Kameralność. To ich znaki rozpoznawcze.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne