EN

26.06.2020, 12:15 Wersja do druku

Warszawa. Pokazy przedpremierowe "Za rok o tej samej porze"

28 i 29 czerwca w Kartonovni Centrum Sztuki na Hożej 51 odbędą się pokazy przedpremierowe spektaklu "Za rok o tej samej porze" Bernarda Slade'a w reż. Renaty Dymnej z Teatru Temat.

od lewej: Hubert Matysiak, Marta Julia Skoczek, Karol Skoczek/ fot. Rafał Latoszek

Kobieta i Mężczyzna i... Miłość, która jest prawdziwie loteryjną niespodzianką losu. Przypadkowe spotkanie zbliża dwoje ludzi i sprawia, że odtąd będą się spotykać co roku... W historii Bernarda Slade'a oglądamy Doris i Georga, co pięć lat, przez ćwierćwiecze począwszy od lat 50-tych. A w tle historii tych dwojga zmieniająca się Ameryka pełna znakomitej muzyki z tamtych czasów. Zmieniają się też bohaterowie. Ich historia jest romantyczna, dramatyczna i pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. Śledząc ich losy możemy śmiać się i wzruszać, pomyśleć o naszym życiu i meandrach przemijania. Poszukać w sobie odpowiedzi na pytanie czym jest miłość i co naprawdę okazuje się w życiu ważne.

"Za rok o tej samej porze" (Same time, next year) Bernarda Slade'a w przekładzie Antoniego Marianowicza. Pokazy przedpremierowe 28 i 29 czerwca w Kartonovni Centrum Sztuki na Hożej 51.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne