EN
1.03.2022, 18:30 Wersja do druku

Warszawa. Początek marca w Domu Kultury Śródmieście

W marcu w Domu Kultury Śródmieście spektakle i koncerty.

mat. organizatora

Inne aktualności

05.03.2022 | Sobota, 19.00
SCENA NA SMOLNEJ 9
GOODMOVE. SCENA TAŃCA NA SMOLNEJ
Teatr Tańca Flesz -„Kokon”

Spektakl taneczny
reż. i choreogr. Izabella Borkowska
make-up: Ewa Maciak
scenogr. i światło: Darek Sikorski
wyst.: Zuzanna Bernat, Patrycja Dybek, Julia Hadrych, Marta Łęgowik, Ewa Maciak, Magdalena Nieszporska, Justyna Pięta, Jakub Waszkiewicz

bilety: 10 zł

06.03.2022 | Niedziela, 11.00
SCENA NA SMOLNEJ 9
PORANEK FAMILIJNY
Teatr Katarynka - „Księżniczka Rosa i Klimek”

Spektakl dla dzieci od lat 3
scen. i reż. Jakub Czachor
muz.: Paweł Penksa i Jakub Czachor
scenogr. Paulina Zalewska

Oto baśniowa opowieść o dwójce przyjaciół – księżniczce Rosie i Klimku, którym niestety przyjdzie zmierzyć się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem. Wraz z tytułowymi bohaterami dzieci poznają kolory podczas magicznego malowania obrazu. Spotkają też na pozór bezradną staruszkę, która okaże się bardzo przebojową i wrażliwą duszą. Kobieta pomoże w ocaleniu krainy przed utratą kolorów, ale też zdradzi sekrety kultury osobistej.
Przedstawienie to połączenie pięknej oprawy muzycznej, tańca, śpiewu, wzruszających historii z wciągającą fabułą z morałem.

bilety: 15 zł

06.03.2022 | Niedziela, 17.00
SCENA NA SMOLNEJ 9
„Między dźwięki wpadło...” - Koncert uczestników zajęć piosenki aktorskiej prowadzonych przez Patrycję Brzezińską

wyst.: Iwona Cichorska, Adam Dytkowski, Basia Grzankowska, Błażej Jackowski, Ewelina Kajszczak, Justyna Krawczyk

Podczas występu wokaliści zaprezentują najpiękniejsze piosenki z repertuaru m.in. takich artystów jak: Zbigniew Wodecki, Kabaret Starszych Panów, Agnieszka Osiecka czy Grzegorz Ciechowski. Ale nie tylko, bo będzie też można posłuchać znanych kompozycji musicalowych. A tam gdzie musical – tam taniec! I tego również na scenie nie zabraknie.

bilety: 10 zł

07.03.2022 | Poniedziałek, 11.00
SCENA NA SMOLNEJ 9
PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA
Ewa Sikocińska- Gacka - „Wróć do Sorrento”. Koncert pieśni i piosenek włoskich

Koncert dawnych pieśni i piosenek włoskich w interpretacji Ewy Sikocińskiej-Gackiej.

O artystce: śpiewa od czasów licealnych. Już wtedy brała udział w wielu młodzieżowych festiwalach i konkursach, zdobywając nagrody i odnosząc pierwsze sukcesy. W latach 70–80-tych XX w. koncertowała w kraju i za granicą, m.in.: w Luxemburgu, Francji, Holandii, Belgii, Szwecji, Turcji. W latach 1987–1995 mieszka we Włoszech, gdzie występuje w RAI UNO i RAI TRE – popularnych programach TV. W 1991 wystąpiła na festiwalu w Opolu z piosenką do muzyki Marka Stefankiewicza i słów Ewy Żylińskiej „Zostań nadziejo”. We Włoszech nagrała płytę „Voglia Di Neve, Voglia Di Amare”. W 1994 r. na międzynarodowym festiwalu piosenki włoskiej w Rydze wyśpiewała I nagrodę. W 1996 r. wspólnie z mężem Andrzejem Gackim (aranżer, kompozytor) nagrała płytę „Białe Boże Narodzenie". Artystka najchętniej czuje się w repertuarze włoskim, ale śpiewa również standardy jazzowe i piosenki francuskie. Polskiej publiczności dała się bliżej poznać dzięki programom telewizyjnym takim, jak: „X Factor", „Must Be The Music", „The Voice Senior".

bilety: 10 zł

Źródło:

Materiał nadesłany