EN

14.09.2020, 17:00 Wersja do druku

Warszawa. Nowy sezon Teatru Scena 96

mat. teatru

Teatr Scena 96 powraca do działalności stacjonarnej w Pałacu Szustra. Nowy sezon rozpoczynamy od naszej najnowszej premiery "Paweł i Gaweł c.d."

„Paweł i Gaweł w jednym stali domu...”

Tę historię o sąsiedzkich potyczkach, polowaniach w pokoju i łowieniu ryb w mieszkaniu większość z nas zna. A ciekawi Was co mogło wydarzyć się dalej?

W spektaklu „Paweł i Gaweł c.d.” przedstawimy Wam dalszy ciąg tej historii, a właściwie nasz pomysł na to, jak potoczyć się mogły losy skłóconych sąsiadów Pawła i Gawła. Czy po latach uda im się zakopać topór wojenny, czy może konflikt rozgorzeje na nowo z jeszcze większą siłą?

Przekonacie się czy w trudnych chwilach naszym bohaterom uda się pojednać i wspólnie przezwyciężyć czyhające na nich niebezpieczeństwa.

„Paweł i Gaweł c.d.” jest znakomitą propozycją dla całych rodzin. Dzieci zaciekawi wartka akcja, a sympatyczni bohaterowie z pewnością skradną ich serca. Dorośli natomiast odnajdą w spektaklu uroki starego, niemego kina, a perypetie skłóconych sąsiadów przywieźć mogą skojarzenia z takimi kultowymi postaciami jak Flip i Flap czy bracia Marx.

Oprócz "Pawła i Gawła c.d." w inauguracyjny weekend obejrzeć będzie można także uwielbiany przez widzów spektakl "Cmok, Smok".

Bilety dostępne są wyłącznie na stronie www.ewejciowki.pl

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne