EN

7.06.2021, 08:35 Wersja do druku

Warszawa. Nie żyje Barbara Sałacka

Nie żyje Barbara Sałacka, reżyserka i realizatorka telewizyjna.

W dniu 30 maja 2021 roku zmarła w wieku 89 lat Barbara Sałacka, reżyserka i realizatorka telewizyjna. Msza święta żałobna odprawiona zostanie dnia 17 czerwca 2021 roku (czwartek) o godzinie 12.40 w kościele św. Wincentego (drewnianym) na cmentarzu Bródnowskim, po czym nastąpi odprowadzenie Prochów Zmarłej na cmentarz miejscowy do grobu rodzinnego.

O czym zawiadamia pogrążona w głębokim smutku Rodzina

***

W niedzielę 30 maja 2021 roku odeszła moja ukochana Przyjaciółka i Babcia Barbara Sałacka, reżyserka i realizatorka telewizyjna.

Byłaś całym moim światem. Słuchałaś i zawsze rozumiałaś. Kochałaś i byłaś kochana bezwarunkowo. Cieszyłaś się życiem bez względu na okoliczności. Miałaś w sobie dystans, brawurę i pogodę ducha, które wszyscy zapamiętamy.

Teraz jesteś już ze swoimi Aniołami, a mój świat się zatrzymał.

wnuczka Marysia

***

Basia Sałacka do ostatnich chwil młoda duchem dobra i niezwykła, dzielna, życzliwa i zawsze pełna dobrych słów i uśmiechu dla innych, uwielbiała jedyną wnuczkę Matyldę, która zawsze była dla Niej przyjaciółką I prawdziwym oparciem wszystkie wspólne chwile będziemy wspominać serdecznie, dziękując za obecność Basi wśród nas.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Nekrologi

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Stołeczna” nr 128

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.