EN
11.08.2022, 11:15 Wersja do druku

Warszawa. Międzypokoleniowe Spotkania Taneczne w Capitolu

Inne aktualności

Śródmiejskie Międzypokoleniowe Spotkania Taneczne, to cykl trzech niedzielnych potańcówek, które odbędą się w stołecznym Teatrze Capitol w terminach: 21 sierpnia oraz 11 września w godz. 16:00 - 19:00.

Projekt ma na celu aktywizację oraz integrację mieszkańców Śródmieścia, gdzie wiek uczestników nie ma żadnego znaczenia. Liczy się pozytywne nastawienie i chęć dobrej zabawy. To okazja do lepszego poznania swoich sąsiadów, na co często brakuje czasu i możliwości.

Do wspólnej zabawy na parkiecie, porwie Państwa Wirginia Szmyt, znana szerokiej publiczności jako DJ Wika, najstarsza didżejka w Polsce! Artystka od lat łamie stereotypy seniorów i rozkręca imprezy w całym kraju. Jej optymizm, witalność i pogoda ducha są zaraźliwe, a ona sama sprawia, że na prowadzonych przez nią wydarzeniach świetnie bawią się osoby w każdym wieku.

Wstęp na Śródmiejskie Międzypokoleniowe Spotkania Taneczne jest wolny. Bezpłatne wejściówki można odebrać w kasie głównej Teatru Capitol. Liczba miejsc na każde wydarzenie jest ograniczona. Na przybyłych gości czekać będą miłe, nie tylko muzyczne niespodzianki m.in. konkursy i atrakcyjne kupony rabatowe na wybrane spektakle z repertuaru Teatru Capitol.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Międzypokoleniowe Spotkania Taneczne z DJ Wiką

Źródło:

„Rzeczpospolita” online

Link do źródła

Data publikacji oryginału:

10.08.2022

Wątki tematyczne