EN

5.07.2021, 09:36 Wersja do druku

Warszawa. Lato w mieście z Teatrem Scena 96

W czasie letnich wakacji, Teatr Scena 96 nadal gra. Zaprasza na szereg wydarzeń plenerowych dla rodzin, które odbywać się w będą w różnych dzielnicach Warszawy przez cały lipiec i sierpień.

fot. mat. teatru

Obejrzeć będzie nas można na Mokotowie, Żoliborzu, Ochocie, Woli oraz w Wawrze. Oprócz tego, jeśli wolicie kameralną atmosferę przytulnej sali teatralnej, nadal gramy w weekendy w naszej siedzibie w Pałacu Szustra. Znakomite rozwiązanie zarówno w razie deszczowej pogody jak i letnich upałów (nasza sala jest klimatyzowana!).

Gramy dużo i w różnych zakątkach miasta, dlatego warto śledzić nasz profil na facebooku, na którym na bierząco pojawiają się informacje odnośnie repertuaru. https://www.facebook.com/teatrscena96

Tam również znaleźć można szczegóły odnośnie rezerwacji miejsc na spektakle i więcej informacji o wydarzeniach. Zapraszamy także na naszą stronę internetową www.scena96.pl gdzie znaleźć można opisy wszystkich spektakli, aby zdecydować, który najbardziej przypadnie Wam do gustu... a może wszystkie? Inspirujemy się teatrem ruchu, pantomimą, niemym kinem, korzystamy z technik teatru lalek. Lubimy bawić się różnymi konwencjami i opowiadać znane historie w zupełnie nowy sposób. Gramy dla widzów od 5 roku życia. 

Cieszymy się, że nareszcie możemy spotkać się z naszymi widzami, bądźcie z nami w te wakacje! 

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne