EN

9.12.2020, 18:28 Wersja do druku

Warszawa. Koniec roku w Teatrze Roma

Szanowni Państwo, cały czas serdecznie zapraszamy na „świąteczne” przedstawienia musicalu „AIDA”, które odbędą się w dniach 29 i 30 grudnia oraz na spektakl sylwestrowy 31 grudnia.

Kolejne terminy przedstawień musicalu „AIDA”

W styczniu i lutym spektakle musicalu „AIDA” grane będą wyłącznie w weekendy. Sugerujemy wcześniejszy zakup biletów, ponieważ ich liczba jest ograniczona. Bilety są nienumerowane, Widzowie będą zajmowali miejsca zgodnie z kolejnością przybycia na salę.

OBNIŻYLIŚMY CENY ZA PRZESYŁKĘ KURIERSKĄ

Zapraszamy do sklepu online Teatru Muzycznego ROMA! Pamiątkowe gadżety czy płyty DVD z musicalem „Piloci”, a także płyty CD z muzyką z innych naszych przedstawień to niezwykły prezent na zbliżające się święta! Specjalnie z tej okazji obniżyliśmy ceny za przesyłkę, abyście mogli Państwo zamówić prezenty dla siebie lub innych miłośników Teatru Muzycznego ROMA!

Karta Musicalowa Teatru Muzycznego ROMA to także idealny prezent dla każdego miłośnika musicali! Szczęśliwy posiadacz karty może sam wybrać spektakl w dogodnym dla siebie terminie lub kupić gadżety teatralne.

Źródło:

Materiał nadesłany