EN

17.07.2021, 08:44 Wersja do druku

Warszawa. Kolacja zapoznawcza w Klubie Komediowym

Klub Komediowy zaprasza na dwa weekendowe wydarzenia.

fot. mat. teatru

Klub Komediowy & Monika Borycka (TrendRadar): Fiesta czy deprecha?

sobota, 17.07
20:00

miejsce: Rakieta Klub, Nowy Świat 4a Warszawa

kup bilet

Co czeka nas w postpandemicznym świecie? Czy damy się ponieść narastającej atmosferze karnawału czy wręcz przeciwnie – czeka nas pikowanie w dół i problemy, które coraz trudniej będzie rozwiązać? Jak już za moment będzie wyglądać nasze życie, praca i czas wolny? Monika Borycka (TrendRadar) rozgryzie dla nas, to, co dzieje się teraz, i to, co za chwilę zdefiniuje naszą przyszłość, a omawiane przez naszą Gościnię trendy staną się inspiracją dla komików z Klubu Komediowego do zagrania serii improwizowanych scen.

Monika Borycka – trendresearcherka, pasjonatka future studies i analityczka innowacji technologicznych. Ma na koncie 13 lat doświadczenia w mediach digitalowych największych ogólnopolskich stacji telewizyjnych, gdzie zajmowała się m.in. trendwatchingiem, analizą i wdrażaniem innowacji w zakresie medialnych usług online. Założycielka TrendRadar, pod szyldem którego przybliża wiedzę o trendwatchingu. Analizuje trendy, tłumaczy innowacje i pomaga zrozumieć przyszłość, pozwalając biznesom oraz organizacjom i być zawsze krok przed innymi. Wykładała dziennikarstwo internetowe na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz zarządzanie projektami internetowymi na SWPS. Absolwentka dziennikarstwa oraz filmoznawstwo na UJ oraz studiów podyplomowych Trendwatching & Future Studies na AGH. Wierzy, że nie ma jednej przyszłości, a trendy są jednym z narzędzi pracy z możliwymi przyszłościami.

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć przycisk KUP
  • stacjonarnie u kasjera/kasjerki – w Rakiecie, górna sala (jeśli pula biletów w sprzedaży nie została wyczerpana)
ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.

fot. mat. teatru

Kolacja zapoznawcza – poznaj moich rodziców

niedziela, 18.07
17:00

miejsce: Rakieta Klub, Nowy Świat 4a Warszawa

kup bilet

Spotkanie zapoznawcze z jej/jego rodzicami. Stawka jest wysoka, ryzyko nie mniejsze. Tylko jak tu znaleźć wspólny temat z ojcem myśliwym, kiedy jest się założycielką osiedlowego stowarzyszenia obrońców praw zwierząt? Jak wywrzeć dobre wrażenie na kobiecie, która przypomina Ci wuefistkę, która gnębiła Cię w liceum? I te pytania o wiek, pracę, pochodzenie, hobby, wspólne plany… Względy zaskarbione podczas tego pierwszego spotkania nieraz mogą zaprocentować w przyszłości. Tylko czy warto wytrwać tę towarzyską wiwisekcję? A jeśli tak, to jak wiele jesteśmy w stanie zrobić, by przypodobać się, kto wie, przyszłym teściom?…

Zapraszamy na improwizowany spektakl obyczajowy, który z przymrużeniem oka odpowiada na aktualne życiowe problemy współczesnych, wielkomiejskich i z reguły przepracowanych 30-latków. Przebieg spektaklu będzie improwizowany, tj. wymyślany i grany na bieżąco na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych bohaterów.

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
  • stacjonarnie u kasjera/kasjerki – w Rakiecie, górna sala (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)
Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne