EN

17.11.2020, 12:59 Wersja do druku

Warszawa. "Inni ludzie" na żywo na platformie VOD

21 i 22 listopada na platformie TR Online odbędą się transmisje live spektaklu "Inni ludzie" w reż. Grzegorza Jarzyny, prosto ze sceny TR Warszawa/ATM Studio. 

Marcin Oliva Soto

“Inni ludzie” na podstawie książki Doroty Masłowskiej, laureatki m.in. Paszportu Polityki (2002) i Nagrody Literackiej Nike (2006) to spektakl o polskim społeczeństwie, w którym pęka międzyludzka więź, a narodowa tożsamość budowana jest na wrogości do innych. "Inni ludzie" to portret Polski trzy dekady po transformacji; opowieść o wspólnocie, którą od środka rozsadzają uprzedzenia i nienawiść. To historia ludzi, opętanych wizją wirtualnego szczęścia, opowiedziana językiem reklam, internetu i tabloidów, który zatruwa jak smog i blokuje autentyczną komunikację.

W obsadzie m.in. Marcin Czarnik, Natalia Kalita, Magdalena Kuta, Rafał Maćkowiak, Maria Maj, Agnieszka Podsiadlik, Aleksandra Popławska, Tomasz Tyndyk, Adam Woronowicz, Yacine Zmit, Agnieszka Żulewska, Michał DJ B Olszański oraz Małgorzata Bela, Agata Buzek, Magdalena Cielecka, Michał Fajbusiewicz, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak, Monika Olejnik, Michał Olszański, Maja Ostaszewska, Piotr Rogucki, Andrzej Seweryn,

Wojciech Sokół Sosnowski.

TR ONLINE: INNI LUDZIE

21 listopada (sobota)

19.45 | wprowadzenie Mirosława Zbrojewicza, aktora TR Warszawa

20.00 | streaming live “Innych ludzi”

22.15 | rozmowa na żywo z zespołem, prowadzona przez Michała Nogasia

22 listopada (niedziela)

19.45 | wprowadzenie Mirosława Zbrojewicza, aktora TR Warszawa

20.00 | streaming live “Innych ludzi”

BILETY

Cena biletu wynosi 29,90 zł (w cenie biletu wprowadzenie do spektaklu i spektakl live prosto ze sceny TR Warszawa oraz rozmowa z twórcami i twórczyniami). Bilety dostępne są platformie TR Online (online.trwarszawa.pl).

NAGRODY

Twórcy i twórczynie zostali wyróżnieni dwiema nagrodami 12. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia kategorii Najlepsza muzyka i Najlepsze multimedia. Przedstawienie nominowane było także do nagród kulturalnych portalu onet.pl „O!Lśnienia 2020” w kategorii teatr. 

Reżyser spektaklu, Grzegorz Jarzyna otrzymał Nagrodę im. Cypriana Kamila Norwida 2020 w kategorii teatr za reżyserię, adaptację i scenografię "Innych ludzi".  

PLATFORMA TR ONLINE

Na platformie wdrożonej dla TR Warszawa przez Insys Video Technologie transmitowane są najnowsze tytuły premierowe oraz najgłośniejsze spektakle z repertuaru TR Warszawa. Streamingowym przedstawieniom towarzyszą wprowadzenia live prosto ze scen przygotowane przez aktorki i aktorów TR Warszawa, a także spotkania z twórcami i twórczyniami spektakli, odbywające się na żywo z udziałem publiczności tuż po zakończeniu każdego spektaklu. W dostępie na online.trwarszawa.pl sukcesywnie dodawane będą rejestracje spektakli TR w dostępie VOD, w tym także kultowe spektakle archiwalne. Program dopełni różnorodna i bogata oferta warsztatów online i webinarów, umożliwiająca pogłębianie wiedzy i doświadczanie sztuki.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne