EN
29.10.2021, 09:00 Wersja do druku

Warszawa. "Impro horror house" albo Dziady improwizowane w Teatrze Rampa

30 października o godz. 19.00 w Teatrze Rampa odbędzie się spektakl improwizowany "Impro horror house".

fot. mat. teatru

Żyjemy w czasach niepewności, lęku, braku gotowych scenariuszy działania. 

Jak to przekuć na siłę? IMPROWIZOWAĆ! 

30 października o godzinie 19.00 Duża Scena Teatru Rampa zamieni się w “Impro horror house”, w którym zabłąkane role będą opętywać aktorów i widzów, nawiązując do romantycznych tradycji wieszczów, tworzących arcydzieła w trakcie nocnych improwizacji, często pod wpływem wina. Jak niegdyś Mickiewicz i Słowacki tak dzisiaj najsłynniejszy duet impro w Polsce – Dwaj Panowie (Mateusz Płocha i Artur Jóskowiak) – razem z mistrzami technik scenicznych z zespołu Teatru Rampa, zapraszają na romantyczny wieczór pełen cudów i dziwów a przede wszystkim transu improwizacji spektaklu, którego scenariusz powstanie we współpracy z widzami. 

Pierwszy w historii Teatru Rampa spektakl improwizowany na Dużej Scenie jest efektem warsztatów improwizacji Mateusza Płochy z zespołem aktorskim Teatru Rampa oraz inauguracją stałej współpracy improwizatorów z teatrem instytucjonalnym. 

Spektakl będzie podzielony na dwie części:

1. Pokaz aktorów Rampy (około 40-50 minut)

2. Spektakl duetu Dwaj Panowie Mateusz Płocha i Artur Jóskowiak (około 40- 50 minut)

Całość trwać będzie ok. 120 minut

Wystąpią:

Kamila Boruta, Michalina Brudnowska, Małgorzata Duda-Kozera, Agnieszka Fajlhauer, Dominika Łakomska, Dorota Osińska, Brygida Turowska, Leszek Abrahamowicz, Piotr Furman, Maciej Gasiorek, Robert Kowalski, Konrad Marszałek, Julian Mere, Andrzej Niemirski, Robert Tondera, Daniel Zawadzki 

oraz gościnnie Mateusz Płocha i Artur Jóskowiak

Bilety w cenie 40 i 30 PLN dostępne na stronie bilety.teatr-rampa.pl.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne