EN

28.08.2020, 09:39 Wersja do druku

Warszawa. Imieniny Jana Kochanowskiego, urodziny Instytutu Teatralnego

Na koniec kulturalnego Lata Konesera zagrają Sonbird, Dr Misio i Jan Serce, w ramach Warszawy Singera w Wawrze wystąpi Bastarda, a na zakończenie Jazzu na Starówce usłyszymy Leszka Możdżera.

Piątek-poniedziałek

Kulturalny tydzień w Koneserze

To ostatni weekend w praskiej fabryce wódek, gdzie wraz z końcem sierpnia zakończy się też kulturalne Lato Konesera. W programie jeszcze finałowe koncerty muzycznego festiwalu Live+Stream Festival, w ramach którego w piątek o godz. 20 zagra zespół Sonbird, sobotę o godz. 20 wystąpi Dr Misio, a w niedzielę o godz. 19 - Jan Serce. Ponadto jak zwykle recital chopinowski (piątek, godz. 19), turniej gier podwórkowych z czasów PRL-u (sobota i niedziela, godz. 12-15) i nauka grillowania z restauracją Koneser Grill (sobota, godz. 12-18). W niedzielę w godz. 13-16 w Butelkowni można będzie obejrzeć wystawę „PoZOOry mylą”.

W ostatni weekend w Koneserze będą też mieć miejsce wydarzenia w ramach festiwalu Warszawa Singera, m.in. kabaret i koncerty. Lato Konesera zakończy się w poniedziałek 31 sierpnia, m.in. ostatnim treningiem capoeiry i seansem w kinie plenerowym. Zobaczymy film „Pavarotti”.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Dr Misio w Koneserze, Bastarda w Wawrze, Możdżer na Starówce. Polecamy wydarzenia w Warszawie

Źródło:


Link do źródła

Autor:

Łukasz Kamiński, Magdalena Dubrowska

Data publikacji oryginału:

28.08.2020 07:20

Wątki tematyczne