EN

1.06.2023, 14:54 Wersja do druku

Warszawa. Dzień Dziecka z Bajem

Teatr Baj zaprasza 3 i 4 czerwca na wspólne świętowanie Dnia Dziecka. W programie: spektakl pt. „Maleńkie Królestwo królewny Aurelki” w reżyserii Ewy Piotrowskiej.

fot. mat. teatru

To magiczne przedstawienie przeniesie Was w iście bajkowy świat – przeniesiemy się do zamku, pojawi się królewna, rycerz, smok, a nawet Jaga.

Jeśli masz ochotę spędzić ten dzień po królewsku, a w Twojej szafie wisi suknia małej księżniczki lub rycerska zbroja, albo np. strój smoka, nie wahaj się i dołącz do nas! Zapraszamy wszystkich rycerzy, królewiczów i każdą królewnę, a także dworską służbę (jak kucharzy, czy służących) na iście królewski Dzień dziecka w Teatrze Baj. Przybywajcie licznie! Stroje balowe nie obowiązkowe, lecz mile widziane. Dlatego jeśli marzy Ci się królewski świat i widzisz siebie na zamku, przyodziej swój piękny strój i przekrocz z nami wrota magicznego pałacu!

Ale to nie wszystko! Po spektaklu zapraszamy Was na specjalne zwiedzanie Teatru, zwanego przez wielu Pałacem dla dzieci – czyli na zwiedzanie naszego teatralnego Zamku. Aktorzy oprowadzą Widzów po zakamarkach teatralnego królestwa, odkrywając tajemnice sceny i kulisy powstawania przedstawień. To niepowtarzalna okazja, by zgłębić tajniki sztuki lalkarskiej i zobaczyć lalki, które ożywały na naszej scenie przez wiele lat, a które podczas tego wyjątkowego weekendu czekać będą na widzów przechadzających się po Teatrze jak po Zamku.

Wszystkich tych atrakcji i niespodzianek będzie można doświadczyć, kupując bilet na spektakl „Maleńkie Królestwo królewny Aurelki” 3 lub 4 czerwca. Nie przegapcie więc okazji, by spędzić magiczny dzień w Teatrze z całą rodziną!

Jeśli natomiast planujecie spacerować po warszawskiej Pradze, w niedzielne przed południem, mamy dla Was kolejną propozycję. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Centrum Praskiego Koneser i sceny pod kominem, gdzie 4 czerwca, w niedzielę, o godzinie 11.00 odbędzie się wydarzenie pt.: Teatr Baj czyta dzieciom „Kto z was chciałby rozweselić pechowego nosorożca?”. Fragment książki Leszka Kołakowskiego przeczyta Aneta Płuszka, aktorka Teatru Baj. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny.

Zapraszamy na ciekawe spotkanie z historią nosorożca bogatego w pechowe zdarzenia, ale również możliwość przygotowania się do jego rozweselenia podczas spektakli zaplanowanych na scenie Teatru w dniach 7-13 czerwca.

Zapraszamy serdecznie na nasze wydarzenia i zachęcamy do kolekcjonowania niezapomnianych przeżyć.

Nie czekajcie dłużej! Już teraz zarezerwujcie bilety i przybywajcie do nas, by wspólnie uczcić Dzień Dziecka w magicznej przestrzeni Teatru Baj.

Źródło:

Materiał nadesłany