EN

20.12.2021, 17:01 Wersja do druku

Warszawa. "Cwaniary" w Sylwestra w Teatrze Polonia

fot. Katarzyna Kural-Sadowska

Sylwester już niedługo, więc pożegnajmy ten rok z przytupem w doborowym towarzystwie kobiecej ferajny, nucąc "warsiawskie" podwórkowe ballady razem z CWANIARAMI: Małgorzatą Bielą, Elżbietą Kępińską, Ireną Melcer, Weroniką Nockowską, Anną Smołowik i Michałem Meyerem.

W ostatni wieczór tego roku CWANIARY Sylwii Chutnik w reż. Agnieszki Glińskiej zagramy dla Państwa dwukrotnie - o godz. 18:00 oraz 20:30, a po każdym z pokazów wspólnie wzniesiemy toast za pomyślność nadchodzącego 2022 roku.

To opowieść o kobiecym gangu i losach tworzących go czterech kobiet z różnych środowisk. Brawurowa historia o sprawiedliwości i zemście, karze i winie.

Adaptacja Marty Konarzewskiej i Agnieszki Glińskiej korzysta z postaci i elementów fabuły głośnej łotrzykowskiej powieści Sylwii Chutnik, ale jednocześnie wpisuje tę historię w pejzaż dzisiejszej Warszawy. Zapraszamy na wciągającą, chuligańską, kobiecą opowiastkę o życiu i śmierci, dopełnioną balladami podwórkowymi w aranżacjach Jana Młynarskiego.

Ceny biletów: 200 zł/180 zł/160 zł/140 zł

W cenie lampka szampana.

Wejściówki na spektakle sylwestrowe w cenie 50 złotych będą dostępne 31 grudnia wraz z otwarciem kas. Ich pula jest ograniczona.

Serwus, Aliganty i Lalunie!

Źródło:

Materiał nadesłany