EN

11.10.2021, 08:52 Wersja do druku

Warszawa. Casting do nowej obsady musicalu "Metro". Kogo szuka Janusz Józefowicz?

Inne aktualności

Studio Buffo poszukuje młodych wokalistów i tancerzy do nowej obsady musicalu "Metro". Pisze Karolina Sarniewicz w Gazecie Wyborczej - Stołecznej.

Musical "Metro" Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy w teatrze Studio Buffo grany jest już od 30 lat, ale wyróżnia się młodą obsadą - opowiada bowiem o utopijnych marzeniach nastolatków. Dlatego raz na kilka lat szansę na pracę przy spektaklu dostają nowe utalentowane osoby. 

Tak jest i tym razem. Buffo ogłosiło, że w poniedziałek przesłucha chętnych do dołączenia do nowej obsady. Kandydatom postawione są bardzo konkretne wymagania.

Casting do musicalu "Metro" w Studiu Buffo

Na casting zgłosić się mogą osoby śpiewające w wieku 14-28 lat i tańczące - od 15. do 22. roku życia.

Wokaliści będą musieli wykonać po dwa utwory z musicalu "Metro" (kobiety - "Tylko w moich snach" i "Szyba", mężczyźni - "Metro" i "A ja nie") oraz jeden wybrany utwór z dowolnego repertuaru. Podkład do utworów z musicalu.

Tancerze mają natomiast przygotować 60-sekundowy układ taneczny do muzyki dostarczonej na nośniku. Organizatorzy wymagają od nich m.in. odpowiedniego wzrostu (kobiety powyżej 165 cm, mężczyźni powyżej 175 cm), sprawności fizycznej i umuzykalnienia. Dodają, że mile widziana będzie znajomość podstaw akrobatyki oraz doświadczenie sceniczne.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Casting do nowej obsady musicalu "Metro". Kogo szuka Janusz Józefowicz?

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Stołeczna” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Karolina Sarniewicz

Data publikacji oryginału:

09.10.2021 21:33