Łódź Czterech Kultur VII edycja

Łódź Czterech Kultur VII edycja (od 20.05.2016 do 05.06.2016)

Organizator

Centrum Dialogu im. Marka Edelmana

ul. Piotrkowska 17, 91-415 Łódź

20.05 (Piątek)
18:00 - Kermesz a l'est, kapela uliczna - Pasaż Róży, Piotrkowska 3
20:00 - Kermesz a l'est, kapela uliczna - Manufaktura, rynek
21:00 - Carros de Foc, przedstawienie plenerowe - Manufaktura, rynek
22:30 - Kermesz a l'est, kapela uliczna - Off Piotrkowska
***
21.05 (Sobota)
13:20 - Kermesz a l'est, kapela uliczna - Piotrkowska 36
14:00 - Akademia Filmowa Rossmanna : Wernisaż - Piotrkowska 36
17:00 - Kermesz a l'est, kapela uliczna - Manufaktura
20:00 - Kermesz a l'est, kapela uliczna - Off Piotrkowska
***
22.05 (Niedziela)
16:00 - Kermesz a l'est, kapela uliczna - Pasaż Róży, Piotrkowska 3
17:00 - Kermesz a l'est, kapela uliczna - Manufaktura
20:00 - Kermesz a l'est, kapela uliczna - Off Piotrkowska

FESTIWAL ŁÓDŹ 4 KULTUR 2016
30 maja - 5 czerwca

30.05 (Poniedziałek)
21:00 - Derby. Białoczerwoni., przedstawienie plenerowe - Tymienieckiego 3
***
01.06 (Środa)
13:00 - Pas Par Tout - Die Ratten Kommen, przedstawienie plenerowe - Manufaktura
14:00 - Finisaż Akademii Filmowej Rossmanna - Piotrkowska 36
15:00 - Pas Par Tout - Die Ratten Kommen, przedstawienie plenerowe - Piotrkowska 36
16:00 - Wernisaż Atelier Fotograficzne - Piotrkowska 102, siedziba Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego
17:00 - Pas Par Tout - Die Ratten Kommen, przedstawienie plenerowe - Piotrkowska 102
21:15 - Piotr Rogucki - J.P.Śliwa, spektakl/koncert - Zgierska 38
***
02.06 (Czwartek)
19:00 - Andrzej Bauer Solo - koncert (suity na wiolonczelę solo J.S. Bacha) - Kościół pw. Zesłania Ducha Świętego - Piotrkowska 2
20:00 - Stanisława Celińska - Atramentowa, koncert - Manufaktura, mały rynek
21:30 - Underclouds - Funambus, przedstawienie plenerowe - Manufaktura, rynek

***
03.06 (Piątek)
18:00 - Vratch, kapela uliczna - Pasaż Róży, Piotrkowska 3
18:00 - Timingeriu, kapela uliczna - Manufaktura
18:00 - Ruach, kapela uliczna - Off Piotrkowska
20:00 - Vratch, kapela uliczna - Manufaktura
20:00 - Timingeriu, kapela uliczna - Off Piotrkowska
20:00 - Ruach, kapela uliczna - Pasaż Róży, Piotrkowska 3
21:30 - Underclouds - Funambus, przedstawienie plenerowe - Manufaktura, rynek
22:30 - Naxos, Podróż dookoła mózgu, koncert - Manufaktura, mały rynek
23:30 - Vratch, kapela uliczna - Off Piotrkowska

***
04.06 (Sobota)
16:00 - Sinfonia Viva, koncert muzyki klasycznej, Karol Radziwonowicz (fortepian) - Kościół Ewangelicko Augsburski, Piotrkowska 283
18:00 - Timingeriu, kapela uliczna - Off Piotrkowska
18:00 - Ruach, kapela uliczna - Off Piotrkowska
19:30 - Dhafer Youssef ,,Birds Requiem", koncert - Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
21:00 - Timingeriu, kapela uliczna - Piotrkowska 26
21:00 - Ruach, kapela uliczna - Piotrkowska 26
21:30 - Leszek Mądzik ,,Piotrkowska 26. Brama", przedstawienie plenerowe - Piotrkowska 26
***
05.06 (Niedziela)
16:00 - Finisaż Atelier Fotograficznego - Piotrkowska 102, siedziba Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego
17:00 - Kwartet wiolonczelowy, koncert - Sala Lustrzana Pałacu Poznańskiego, Ogrodowa 15
17:00 - Scena Plastyczna KUL ,,Lustro"- reż. Leszek Mądzik, przedstawienie teatralne - Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
18:30 - Scena Plastyczna KUL ,,Lustro"- reż. Leszek Mądzik, przedstawienie teatralne - Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
21:15 - Leszek Mądzik ,,Piotrkowska 26. Brama", przedstawienie plenerowe - Piotrkowska 26
22:00 - Kwartet smyczkowy Guerreros, koncert - Uroczyste zakończenie Festiwalu - Piotrkowska 26

Archiwum