Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ożywionej Formy Maskarada VI edycja

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ożywionej Formy Maskarada VI edycja (od 09.05.2015 do 15.05.2015)

Organizator

Teatr ,,Maska"

ul. Mickiewicza 13, 35-064 Rzeszów

9 maja
14.00 Awanturka z leśnego podwórka (Agencja Artystyczna "Bajlandia", Warszawa)
spektakl plenerowy dla dzieci od 3 lat, parking przy Teatrze Maska, wstęp wolny
(przestawienie prezentowane poza konkursem)
16.30 ROZPOCZĘCIE FESTIWALU
Piotruś Pan - premiera (Teatr Maska, Rzeszów)
spektakl dla dzieci od 7 lat, duża scena
(przestawienie prezentowane poza konkursem)

19.00 Teatr FOTOgrafii
wernisaż wystawy Przemysława Wiśniewskiego, klub festiwalowy, wstęp wolny
(impreza towarzysząca)

19.30 Koncert zespołu Chorzy
klub festiwalowy, wstęp wolny
(impreza towarzysząca)
***
10 maja
11.00 Pan Satie (Teatr Atofri, Poznań)
spektakl dla dzieci od 1 do 5 lat, mała scena

12.00 Teatralna gra plenerowa, start: Teatr Maska
(impreza towarzysząca)

16.30 Pan Bam i Ptak Agrafka (Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", Kielce)
spektakl dla dzieci od 4 lat, duża scena

19.30 Kazio Sponge Show
klub festiwalowy, wstęp wolny
(impreza towarzysząca)
***

11 maja
10.00 Smoki (Teatr Animacji, Poznań)
spektakl dla dzieci od 6 lat, duża scena

19.00 Songs for Alice (Figurentheater Wilde & Vogel)
spektakl dla dorosłych, duża scena, wstęp wolny

21.00 Spotkania w klubie festiwalowym: Marek Waszkiel, Charlotte Wilde
Prowadzenie dziennikarz Polskiego Radia Rzeszów, Adam Głaczyński, wstęp wolny
(impreza towarzysząca)
***
12 maja
10.00 Dziób w dziób (Teatr Baj Pomorski, Toruń)
spektakl dla dzieci od 10 lat, duża scena
12.00 Teatralna gra plenerowa, start: Teatr Maska
(impreza towarzysząca)

16.00 Maszyna do opowiadania bajek (Teatr Pinokio, Łódź)
spektakl dla dzieci od 4 lat, mała scena

19.00 Faust. Sny (Teatr Lalek z Grodna)
spektakl dla dorosłych, duża scena, wstęp wolny

21.00 Spotkania w klubie festiwalowym: Malina Prześluga, Konrad Dworakowski
prowadzenie dziennikarz Polskiego Radia Rzeszów, Adam Głaczyński, wstęp wolny
(impreza towarzysząca)

***
13 maja
10.00 Koralina (Teatr Pinokio, Łódź)
spektakl dla dzieci od 9 lat, duża scena
12.00 Teatralna gra plenerowa, start: Teatr Maska
(impreza towarzysząca)

18.00 Zmysły. Wędrowny kabaret liryczny (Teatr A3)
parada uliczna, start: Polskie Radio Rzeszów, wstęp wolny
(przestawienie prezentowane poza konkursem)

19.00 Mistrz i Małgorzata (Teatr Malabar Hotel i Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy)
spektakl dla dorosłych, duża scena

***

14 maja
10.00 Władca skarpetek (Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych)
spektakl dla dzieci od 3 lat, duża scena

16.00 Zagraj to jeszcze raz... - sam! (Teatr Groteska)
spektakl dla dorosłych, mała scena

19.00 Białe małżeństwo (Teatr Maska, Rzeszów)
spektakl dla dorosłych, duża scena
(przestawienie prezentowane poza konkursem)
***
15 maja
10.00 Pyza na polskich dróżkach (Teatr im. H.CH. Andersena, Lublin)
spektakl dla dzieci od 0 do 5 lat, sala baletowa
12.00 Teatralna gra plenerowa, start: Teatr Maska
(impreza towarzysząca)

19.00 Sen nocy letniej (Teatr Banialuka, Bielsko-Biała)
spektakl dla dorosłych, duża scena

21.00 Any-Body (studenci Wydziału Sztuki Lalkarskiej Akademii Teatralnej w Białymstoku)
spektakl dla dorosłych, mała scena
(przestawienie prezentowane poza konkursem)
OGŁOSZENIE WYNIKÓW, ZAKOŃCZENIE FESTIWALU

Archiwum