BytOFFsky Festival V edycja

BytOFFsky Festival V edycja (od 26.09.2013 do 29.09.2013)

Organizator

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie o/Bytów, Bytowskie Centrum Kultury, Muzeum Zachodnio-Kaszubskie

ul. Zamkowa 2, 77-100 Bytów

Czwartek 26 września
17.30 - Teatr Małych Form - Mieczysław Giedrojć "Łagodna" (Muzeum)
19.00 - Unia Teatr Niemożliwy "Drugi pokój" (BCK)
20.00 - Zespół Cieśni i Tańca - Magda Jędra /taniec, Anita Wach / taniec, Tomek Ziętek / klawisze, trąbka, Kuba Staruszkiewicz / perkusja, Olo Walicki / kontrabas, klawisze (Dziedziniec Zamku)
22.00 - BytOFFsky Jam Session - Olo Walicki, Kuba Staruszkiewicz, Maciej Trifonidis (Klub Festiwalowy "Jaś Kowalski")
***
Piątek 27 września
17.00 - Smak av Markaryd - "Första gngen" - koncert (BCK)
18.30 - Teatr Realistyczny - "Manifest" (BCK)
19.30 - Teatr Snów "Pokój" (Rynek)
20.00 - wernisaż wystaw: "Sownik" grupy plastycznej Gwasz oraz grup warsztatowych
20.30 - Domowe Melodie - koncert (BCK)
22.00 - Loopus - Robert Jaworski i Sebastian Madejski; koncert (Klub Festiwalowy "Jaś Kowalski")
***
Sobota 28 września
11.30 - Teatr Władca Lalek - "Bajki z malowanej skrzyni", spektakl dla dzieci (BCK)
17.00 - Grzegorz Szlanga "Uśmiech Dostojewskiego" (Muzeum)
18.30 - Teatr Chorea - Małgorzata Lipczyńska; "napewnomoże" (BCK)
20.00 - Teatr Szwalnia "Bieżeńcy" (gdzieś w mieście - informacja wkrótce)
21.30 - Horny Trees - Paweł Szamburski, Maciej Trifonidis, Hubert Zemler; koncert (Klub Festiwalowy "Jaś Kowalski")
***
Niedziela 29 września
12.00 - Warsztat otwarty - "Quest o bytowskim zamku" /gra terenowa z nagrodami/; prowadzenie: Lilianna Grosz (spotkanie na dziedzińcu zamku w Bytowie)
---
Warsztaty:
czwartek 26.09.2013
8:00 - 11:00 Powstrzymaj Globalne Ocieplenie - (gra symulacyjna, warsztat), prowadzi Piotr Dominiak (animator, trener edukacji ekologicznej); I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie

8.00 - 11.00 Warsztat Capoeiry - prowadzenie: Łukasz "Chuva" Miszta i Artur "Pato" Michalak z Capoeira UNICAR Biała Podlaska; Zespół Szkół Ekonomiczno-Rolniczych w Bytowie

8:00 -12:00 Twórcza reanimacja odpadów - (warsztat otwarty), prowadzi Mariola Jakacka (animator, plastyk) w Gimnazjum Nr 1 w Bytowie

Piątek 27.09.2013
8:00 -11:00 Sprawiedliwy handel - odpowiedzialne rolnictwo (warsztat), prowadzi Piotr Dominiak (animator, trener edukacji ekologicznej); Zespół Szkół Ekonomiczno-Rolniczych w Bytowie

8.00 - 11.00 Warsztat Capoeiry - prowadzenie: Łukasz "Chuva" Miszta i Artur "Pato" Michalak z Capoeira UNICAR Biała Podlaska; I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie

12:00-15:00 Globalne śniadanie (warsztaty), prowadzi Piotr Dominiak (animator, trener edukacji ekologicznej) , Gimnazjum Nr 2 w Bytowie

8.00 - 10.00 "Teatr samorodny - radość tworzenia". Warsztaty teatralne dla uczniów Szkoły Podstawowej w Niezabyszewie. Warsztaty prowadzą Katarzyna Sygitowicz i Maciej Sierosławski - Teatr Rondo -SOK.

12.30 - 14.30 "Teatr samorodny - radość tworzenia". Warsztaty teatralne dla uczniów Szkoły Podstawowej w Pomysku Wielkim. Warsztaty prowadzą Katarzyna Sygitowicz i Maciej Sierosławski - Teatr Rondo -SOK.

Archiwum