BytOFFsky Festival II edycja

BytOFFsky Festival II edycja (od 14.10.2010 do 17.10.2010)

Organizator

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie o/Bytów, Bytowskie Centrum Kultury, Muzeum Zachodnio-Kaszubskie

ul. Zamkowa 2, 77-100 Bytów

14.10.2010

Gimnazjum nr 1

08.30 Teatr STOP - "Dealer" spektakl i drama

11.00 Warsztaty teatralne - prowadzenie: aktorzy Teatru Wiczy

Gimnazjum nr 2

08.00 Warsztaty teatralne - prowadzenie: aktorzy Teatru Wiczy

11.00 Teatr STOP - "Dealer" spektakl i drama


10.00 Warsztat Bębnów Nigeryjskich - prowadzenie John Chike
Enemuo i muzycy zespołu Aka-Chukwu (Zespół Szkół Ekonomiczno -
Rolniczych)

17.30 Janusz Stolarski - "Zemsta czerwonych bucików" (sala BCK)


20.00 Chóry Gertrudy Stein (Marcin Brzozowski, Grzegorz Stosz,
Piotr Szrajber) - "Mona Rogers we własnej osobie", (work in progress)


21.30 Roberto DeLira & Kompany - koncert (Klub Festiwalowy Jaś Kowalski)

******
15.10.2010

Gimnazjum nr 1 i nr 2 - warsztaty teatralne (kontynuacja)

Zespół Szkół Ekonomiczno - Rolniczych - warsztaty bębniarskie (kontynuacja)

08.30 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Signs Of Life, koncert-lekcja o muzyce celtyckiej

10.30 Zespół Szkół Ogólnokształcących - Signs Of Life, koncert-lekcja o muzyce celtyckiej

12.30 Mieczysław Giedrojć (Teatr Małych Form, Bydgoszcz),
Mirosław Bylicki i Paweł Szroeder (Instytut Fizyki UMK, Toruń),
Miniorkiestra (Toruń) - "Czas, przestrzeń, ruch - teatralny esej o fizyce,
fizyczny esej o teatrze" - przedstawienie dedykowane pamięci
Władysława Ogóra, profesora fizyki w bytowskim LO, który rzemiosło
nauczycielskie podniósł do rangi Sztuki. (sala BCK)

16.00 Janusz Stolarski - "Kod" (sala BCK)

17.30 Teatr Krzyk - "Wydech" (sala Muzeum Zachodnio - Kaszubskiego)

18.30 NAVIGATORGONG - widowisko na murach zamku (dziedziniec
zamku)

20.00 Chóry Gertrudy Stein (Marcin Brzozowski, Grzegorz Stosz,
Piotr Szrajber) - "Technika Punktu Świetlnego" (sala BCK)

21.30 Aka-Chukwu - koncert (Klub Festiwalowy Jaś Kowalski)

******

16.10.2010

Gimnazjum nr 1 i nr 2 oraz ZSER - warsztaty (kontynuacja)

10.30 Warsztaty literackie dla piszących po kaszubsku - prowadzenie:
prof. Kazimierz Nowosielski (sala Muzeum Zachodnio - Kaszubskiego)

15.00 Teatr Zamkowa 2 - "Stół czyli rzecz o samotności" (sala BCK)

17.00 Studium Teatralne - "Król Kier znów na wylocie"
(sala Muzeum Zachodnio - Kaszubskiego)

18.30 Teatr Snów - "Remus" (ul. Wojska Polskiego - plener)

20.00 Teatr Kana - "Lailonia" (sala BCK)

21.30 Signs Of Life - koncert (Klub Festiwalowy Jaś Kowalski)

******

17.10.2010


18.00 Teatr Wiczy - "Po prostu" (dziedziniec zamku - plener)

20.00 Strefa Ciszy - "Salto Mortale"
(boisko przy Szkole Podstawowej nr 5 - plener)

21.30 Kułakowski Modern Jazz Quartet - koncert (Klub Festiwalowy
Jaś Kowalski)

******

18.10.2010 (suplement)

13.00 Tomasz Stroynowski, Zamkowa 2 i soliści - "W kręgu Chopina" -
widowisko muzyczne

20.00 Jacek Królik Quartet - koncert (sala BCK)

Archiwum