EN
15.02.2021, 10:09 Wersja do druku

Toruń. Teatr Muzyczny zaprasza na "Mój boski rozwód" online

„Mój boski rozwód” z Krystyną Podleską, dostępny online na kanale YouTube Teatru Muzycznego przez 24 godziny. Link: https://youtu.be/UlFPWNlA4pg

fot. mat. teatru

Krystyna Podleska ("Miś", "Pierwsza miłość") we wzruszającej opowieści o kobiecie po przejściach. Dla wszystkich zakochanych i nie tylko (bo przecież mowa o rozwodzie) od 14 lutego na kanale YouTube Teatru Muzycznego.

Idąc z duchem czasu, jest to prawdopodobnie pierwszy rozwód online w historii.

Angela - główna bohaterka - porzucona przez męża dla młodszej kobiety, opuszczona przez córkę zajętą narzeczonym, mająca zimną i współczującą matkę. W ogarniającej ją pustce i samotności, jedynymi towarzyszami są pies… i telefon. Mimo wszystko Angela nieustannie stara się odnaleźć sens życia i szczęście. Czy odnajdzie swoje miejsce na ziemi? To się okaże! Pełen humoru monodram zyskuje rozmach sztuki o wieloosobowej obsadzie.

"Mój boski rozwód" to dowcipna komedia o miłości i zdradzie, o przyjaźni i seksie, o przemijaniu i radości życia, a także o kobiecych tęsknotach i odwiecznych problemach damsko-męskich. Gwarantujemy zabawną opowieść z przymrużeniem oka na trudne czasy.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne