EN

24.05.2021, 10:17 Wersja do druku

Toruń. "Przyjaciele" w Central Coffee Perks

fot. mat. teatru

Wszyscy uwielbiamy Friends! A może wy też należycie do naszego międzynarodowego „fanclubu”?

Jeśli tak, to znaczy, że to wydarzenie jest właśnie dla Was! Toruń i Friendsi łączą się w niezwykłą całość. Znajdziecie tu kawiarnię Central Coffee Perks, jak żywcem wyjętą z serialu, a już lada chwila jego bohaterów spotkacie na deskach Teatru Muzycznego w Toruniu!

"Friends: the musical parody" to pierwsza taka premiera w Polsce. Komediowy musical, będący parodią kultowego serialu zabierze Was w podróż do Nowego Jorku. Ale to nie wszystko.

Po długiej przerwie drzwi Central Coffee Perks otworzą się ponownie już 28 maja. A na spragnionych wyśmienitej kawy (i nie tylko) fanów Friends, będzie czekać prawdziwa gratka.

Kawę poda Gunther, a pomiędzy stolikami będzie krzątać się Rachel 🙂Monica i Chandler zajmą pomarańczową kanapę, Joey uśmiechnie się z fotela, Phoebe wpadnie z gitarą. Spotkacie też zamyślonego Rossa, błądzącego wzrokiem za Rachel.

To wszystko wydarzy się już 28 maja w Central Coffee Perks w Toruniu! Bohaterowie Friends będą tam już na Was czekać.

fot. mat. teatru

Oprócz tego mamy dla Was też nowe terminy Friends – the musical parody. W Teatrze Muzycznym w Toruniu zobaczymy się również w lipcu, sierpniu i we wrześniu.

Lipiec:
31 i 31, godz. 19:00

Sierpień:
1, godz. 19:00

Wrzesień:
3, 4, 5, godz. 19:00

Bilety online: https://teatrmuzyczny.torun.pl/702/friends-the-musical-parody?fbclid=IwAR1cs9uggaUzi7xKcRlp1d5zpJEkviroq8dsswAzliISB58W6f-J5vjWWoo

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/1845383468972481

 

Źródło:

Materiał nadesłany