EN
4.03.2022, 10:39 Wersja do druku

Toruń. Premiera spektaklu „Gdzie ci mężczyźni...” w Teatrze Muzycznym

Już jutro, 5 marca, zapraszamy na najnowszą premierę Teatru Muzycznego w Toruniu – spektakl muzyczny „Gdzie ci mężczyźni…”.

fot. mat. teatru

Hipnotyzujące kobiece głosy i legendarne polskie przeboje, które większość z nas zna na pamięć. Paulina Grochowska i Agnieszka Brenzak tworzą swój własny niepodrabialny styl i klimat, a nowe aranżacje Adama Lemańczyka pozwalają złapać dawnym przebojom nowy oddech. Pamięcią wracamy do wspomnień, pierwszych miłości, zarówno melancholijnych jak i radosnych chwil.

„Gdzie ci mężczyźni…” to świeże spojrzenie na ponadczasowe utwory, przy których wychowały się całe pokolenia Polaków. Nie zabraknie piosenek kochanych od lat przez publiczność w każdym wieku. Usłyszymy największe hity Krzysztofa Krawczyka, Budki Suflera, Ryszarda Rynkowskiego, jak i Jerzego Połomskiego, czy Mariana Hemara.

By muzycznie uczcić nadchodzący Dzień Kobiet, zabierzemy widzów w podróż po polskiej piosence premierowo 5 marca, a następnie 6 i 8 marca. Bilety w prezencie na „Gdzie ci mężczyźni…” to idealny sposób na świętowanie tego wyjątkowego dnia! Gwarantujemy  dobrze spędzony czas i mnóstwo pozytywnych emocji.

Premiera: 5.03, godz. 19:00

Miejsce: Pałac Dąmbskich, ul. Żeglarska 8 w Toruniu

6.03, godz. 18:00 - koncert charytatywny na rzecz uchodźców z Ukrainy
8.03, godz. 19:00 - Dzień Kobiet

BILETY: https://teatrmuzyczny.torun.pl/827/premiera-gdzie-ci-mezczyzni

Źródło:

Materiał nadesłany