EN

14.06.2021, 11:16 Wersja do druku

Toruń. Czerwiec w Teatrze Muzycznym

Inne aktualności

Czerwiec w Kujawsko-Pomorskim Teatrze Muzycznym w Toruniu będzie obfitował w wiele wydarzeń - mówi Anna Wołek, dyrektor Teatru Muzycznego w Toruniu w Nowościach.

Już w ten weekend - 12 i 13 czerwca - odbędzie się polska prapremiera musicalu „Friends! The musical parody" w reżyserii Agnieszki Płoszajskiej. To muzyczna wersja zebranych w pigułkę 10 sezonów kultowego amerykańskiego sitcomu „Friends". Miłośników teatru i fanów serialu zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej teatrmuzyczny.torun.pl, gdzie na bieżąco publikujemy informacje o kolejnych terminach - kiedy co gramy.

Z kolei 22 i 23 czerwca zapraszamy na spektakl muzyczny dla dzieci - „Niesamowite przygody 10 skarpetek", na podstawie znanej i lubianej książki Justyny Bednarek pod tym samym tytułem. Bohaterami spektaklu są skarpetki, które - tak jak ludzie - bywają różne: wrażliwe, szalone, zawadiackie i romantyczne. A na koniec czerwca zapraszamy na muzyczny spektakl pandemiczny - „Zbrodnia i karaoke" (26 i 27 czerwca). Jego akcja toczy się w kabaretowych oparach absurdu, który przecież coraz częściej towarzyszy nam w życiu codziennym. Całość okraszona jest popularnymi piosenkami z repertuaru m.in. zespołów Perfect, Maanam, Bajm czy Krzysztofa Krawczyka, granymi na żywo przez utalentowanych toruńskich muzyków. To doskonała propozycja dla wszystkich widzów zmęczonych izolacją, stęsknionych teatru, a jednocześnie spragnionych relaksu i odrobiny wytchnienia od codzienności. Czytelników „Nowości" gorąco zachęcamy do jak najczęstszych odwiedzin w Teatrze Muzycznym.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Czerwiec w teatrze

Źródło:

Autor:

sw

Wątki tematyczne