EN
26.01.2023, 12:21 Wersja do druku

Tarnów. Zaproszenie do udziału w Festiwalu Komedii Talia 2023

Teatr Solskiego  zaprasza Teatry do udziału w XXVII Ogólnopolskim Festiwalu Komedii TALIA 2023, który zaplanowany jest między 22 września a 1 października 2023.

fot. mat. teatru

Festiwal zapewne może stać się okazją do zaprezentowania przedstawień komediowych z całej Polski – zarówno z teatrów instytucjonalnych jak i tych prowadzonych przez fundacje czy stowarzyszenia.

Jak co roku zatem, oczekujemy i zachęcamy zatem do zgłaszania zabawnych i śmiesznych – przedstawień w różnorakich formułach. Mile widziane będą klasyczne komedie, farsy, zabawne musicale, satyry czy przewrotne historie obyczajowe dające powód do śmiechu.  Niech festiwal w dalszym ciągu będzie miejscem, gdzie widzowie setkami przychodzą dla swoich ulubionych aktorów, a dziesięć dni spędzonych w teatrze pozostawi na długo znakomite wrażenia. Rzecz jasna dzięki Państwu profesjonalnym i inteligentnym przedstawieniom.

Wybór najlepszego spektaklu zostanie powierzony profesjonalnemu jury, ono zadecyduje o przyznaniu statuetki Talii. Tradycyjnie publiczność będzie miała możliwość wyboru ulubionego spektaklu w osobnym głosowaniu. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w Festiwalu, proszę o zapoznanie się z regulaminem oraz wypełnienie i przesłanie karty zgłoszeniowej do dnia 10 marca 2023 roku.

Do zobaczenia jesienią w Tarnowie!

Karta zgłoszeń i regulamin konkursu do pobrania ze strony teatru:
https://teatr.tarnow.pl/aktualnosci/zaproszenie-do-udzialu-w-xxvii-ogolnopolskim-festiwalu-komedii-talia-2023/ 

Źródło:

Materiał nadesłany