EN

13.07.2021, 10:56 Wersja do druku

Tarnów. Wojtek Klich i zaproszeni goście na dachu Solskiego

Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie gra w wakacje. Jedną z propozycji jest koncert "Niedzielne dni", czyli autorski pomysł Wojtka Klicha na muzykowanie pod niebem, w niedzielne przedpołudnie.

Fot. Paweł Topolski 

"Niedzielne dni"- to tytuł mojej piosenki, to pragnienie spotkania z drugim człowiekiem i wspólnego muzykowania. Na dachu Teatru z zapachem kawy i kwiecia lata, w środku poranka o godz. 10:00 zagram z Gośćmi trochę swoich autorskich kompozycji - zapowiada muzyk Wojtek Klich.


Wojtek Klich, gitarzysta, kiedyś wiele lat związany z zespołem Ziyo. Lider i promotor "Bardzo Orkiestra", z którą nagrał album „Przed Drugą” (1999). Zespół ten stał się środowiskiem nieoficjalnych spotkań amatorów i profesjonalnych muzyków z rodzinnego miasta Wojtka - Tarnowa. Autor hitu „Czy ten Pan i Pani” Ani Wyszkoni. Artysta ma na koncie wiele płyt, nagrań, koncertów m.in. z Ziyo, Markiem Piekarczykiem, Małgorzatą Ostrowską, Sebastianem Riedlem i Natalią Przybysz. Producent wielu imprez: Zaduszki Dżemowe, Wydmuszki Rockowe, Wianuszki i Rockowe Opłateczki, które zawsze przyciąga wiele polskich gwiazd do wzięcia udziału, na przykład: Tadeusz Nalepa, Wojtek Waglewski (Voo Voo), Sławek Wierzcholski ( Nocna ZMIANA Bluesa), Małgorzata Ostrowska (Lombard), Jerzy Styczyński (Dżem), Adam Otręba (Dżem), Jan Borysewicz (Lady Punk), Janusz Panasewicz (Lady Punk), Martyna Jakubowicz, Grzegorz Markowski (Perfect), Dariusz Kozakiewicz, Robert Gawliński (Wilki), Kasia Kowalska, Ryszard Sygitowicz, Pocieszyński Tadziu, Jan "Kyks" Skrzek, TITUS, Marek Piekarczyk (TSA), Maciej Maleńczuk.

Na koncert "Niedzielne dni" zapraszamy w niedzielę 25 lipca, o godz. 10.00, na Scenę na Dachu tarnwskiego teatru

Cena biletu na wydarzenie 45 zł od osoby.

Bilety online https://tarnowski-teatr.bilety24.pl/

Rezerwacje i sprzedaż w kasie biletowej: 668 323 998, 784 976 025.

Repertuar wakacyjny: http://www.teatr.tarnow.pl/spektakls/repertuar

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne