EN

16.02.2022, 15:10 Wersja do druku

Tarnów. Rusza nabór spektakli do XXVI Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii TALIA 2022

Zapraszamy Teatry do udziału w XXVI Ogólnopolskim Festiwalu Komedii TALIA 2022, który odbędzie się w dniach od 23 września do 1 października 2022 roku i będzie okazją do zaprezentowania najlepszych przedstawień komediowych z całej Polski.

fot. mat. teatru

Oczekujemy i zachęcamy zatem do zgłaszania zabawnych i śmiesznych - przedstawień w różnorakich formułach. Mile widziane będą klasyczne komedie, farsy, zabawne musicale, satyry czy przewrotne historie obyczajowe dające powód do śmiechu. Niech festiwal w dalszym ciągu będzie miejscem, gdzie widzowie setkami przychodzą dla swoich ulubionych aktorów, a dziesięć dni spędzonych w teatrze pozostawi na długo znakomite wrażenie. rzecz jasna dzięki Państwu profesjonalnym i inteligentnym przedstawieniom - zaprasza Rafał Balawejder, Dyrektor Naczelny Teatru.

Wybór najlepszego spektaklu zostanie powierzone profesjonalnemu jury, ono zadecyduje o przyznaniu statuetki Talii. Tradycyjnie publiczność będzie miała możliwość wyboru ulubionego spektaklu w osobnym głosowaniu. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w Festiwalu, prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz wypełnienie i przesłanie karty zgłoszeniowej do dnia 1 kwietnia 2022 roku.

Do zobaczenia w Tarnowie jesienią.

Więcej informacji: Biuro Festiwalowe tel. 14 688 32 88

Pliki do pobrania

Źródło:

Materiał nadesłany