EN

12.08.2021, 09:27 Wersja do druku

Szczecin. Festiwal Komedii SZPAK, trzy dni improwizacji

Inne aktualności

Joanna Kołaczkowska, Łukasz "Lotek" Lodkowski, Rafał Rutkowski czy Adam Van Bendler to największe gwiazdy kabaretu i stand-upu. Od czwartku będzie można je oglądać w Szczecinie na Festiwalu Komedii SZPAK.

W dniach 12-14 sierpnia na Zamku Książąt Pomorskich będzie odbywał się Festiwal Komedii SZPAK. Impreza ta obejmuje prezentacje z pogranicza teatru, kabaretu, pantomimy i muzyki. Wszystkie wydarzenia będzie można zobaczyć na Dużym Dziedzińcu.

Festiwal Komedii SZPAK. Wieczór improwizacji

Już po raz 15. mieszkańcy Pomorza Zachodniego będą mogli bawić się na Festiwalu Komedii SZPAK. W tym roku obsada kabareciarzy i stand-uperów jest znakomita.

- SZPAK to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego widzowie mają okazję poznać propozycje na co dzień niedostępne w mediach czy na deskach teatrów instytucjonalnych - mówi Sylwia Polachowska z działu marketingu i promocji Zamku Książąt Pomorskich. - Wspólnym mianownikiem jest szeroko rozumiana komedia, która oprócz wywołania uśmiechu zmusza do refleksji, wzruszeń i wbija szpilkę w absurdy otaczającej nas rzeczywistości.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Festiwal Komedii SZPAK w Szczecinie. Trzy dni improwizacji, stand-upu i kabaretu

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Szczecin” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Wątki tematyczne