EN

11.01.2022, 12:05 Wersja do druku

Sopot. "Pełnia szczęścia" wkrótce w 57. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym

Zapraszamy Państwa na 57. Dyskusyjny Klub Teatralny poświęcony spektaklowi PEŁNIA SZCZĘŚCIA Charlesa den Texa i Petera de Baana. Weźmie w nim udział reżyser Adam Orzechowski i zespół aktorski. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 27 stycznia ok. godziny 21:00 na Scenie Kameralnej w Sopocie. Wstęp wolny.

fot. Dominik Werner

O SPEKTAKLU

Ellen i Tom są szczęśliwym, bezdzietnym małżeństwem z dwudziestoletnim stażem. Bezdzietnym z wyboru. Ich życie naznaczają racjonalne wybory, błyskotliwe kariery i przekonanie o własnym szczęściu. Pewnego wieczoru składa im wizytę Mara, najlepsza przyjaciółka Ellen, podobnie jak oni, kobieta sukcesu. Ta wizyta, a w zasadzie pewna nie do końca moralna propozycja, z jaką przychodzi Mara wywróci uporządkowane życie całej trójki i skonfrontuje ich z emocjami, których dotąd skutecznie unikali.

„Przedstawienie bardzo dobre pod względem reżyserii, gry aktorskiej, dopasowanej do całości scenografii i warstwy dźwiękowej."

Katarzyna Korczak, Czas Pomorza

PEŁNIA SZCZĘŚCIA
Przekład: Małgorzata Semil
Reżyseria: Adam Orzechowski
Scenografia: Magdalena Gajewska
Muzyka: Filip Kaniecki alias MNSL
Projekt plakatu: Homework - Joanna Górska, Jerzy Skakun

W spektaklu występują: Małgorzata Brajner (Ellen), Sylwia Góra-Weber (Mara) i Marek Tynda (Tom).

Asystent reżysera: Małgorzata Brajner
Inspicjent, sufler: Jerzy Kosiła

Prapremiera: 26 lutego 2016 roku na Scenie Kameralnej
Czas trwania: 2 godziny (bez przerw)

O DYSKUSYJNYM KLUBIE TEATRALNYM

Celem Dyskusyjnego Klubu Teatralnego jest stworzenie miejsca otwartej dyskusji pomiędzy publicznością, twórcami i współtwórcami spektaklu. Chcemy nie tylko stworzyć widzom możliwość skonfrontowania swoich wrażeń i rozmowy o przedstawieniu, ale także sprowokować do podjęcia szerszej, wychodzącej poza ramy teatru dyskusji. Wszyscy uczestnicy Dyskusyjnego Klubu Teatralnego otrzymają kupony rabatowe uprawniające do zakupu 2 biletów w cenie 30 zł na spektakle grane w nadchodzącym miesiącu. Osoby, które zbiorą minimum 5 kuponów otrzymają Kartę Przyjaciela Teatru upoważniającą do rabatu przy zakupie biletów w ciągu całego sezonu.

Źródło:

Materiał nadesłany