EN

1.03.2023, 11:22 Wersja do druku

Słupsk. „Sąsiedzi" zamiast „Pana Kuleczki" w Teatrze Tęcza

Z przykrością informujemy, że planowany na najbliższą sobotę (4 marca) spektakl „Pan Kuleczka” nie odbędzie się. Powodem jest choroba jednej z osób z obsady przedstawienia. Przepraszamy za niedogodności. Zwrot należności za bilety zakupione w kasie teatru można odebrać tamże (lub przebukować bilet na kolejny spektakl). W sprawie zwrotu należności za bilety zakupione w serwisie biletyna.pl - proszę kontaktować się z serwisem biletyna.pl. W najbliższą sobotę – 4 marca zapraszamy w zamian na „Sąsiadów” w reż. Michała Tramera.

fot. mat. teatru

To opowieść o tym, że to co nas różni wcale nie musi być złe. Że ważne są: akceptacja i porozumienie.

„On i na – sąsiedzi, których dzieli nie tylko płot, ale również styl życia i przyzwyczajenia. W codziennej rutynie mijają się nabierając wobec siebie niezrozumiałej złości. (…) Dopiero wzajemna pomoc w obliczu wichury łagodzi spory i staje się szansą na serdeczną przyjaźń” - pisze Urszula Markowska w recenzji spektaklu.

Przedstawienie powstało w koprodukcji z Teatrum Kopfüber z Ansbach.

Spektakl dla widzów od lat 4.

Spektakl w sobotę 4 marca 2023 r., godz. 11.00

link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/579333994109628/?ref=newsfeed

bilety online: https://biletyna.pl/spektakl/Sasiedzi/Slupsk

fot. mat. teatru

„Pan Kuleczka” – 11 marca

„Pan Kuleczka to makroświat zbudowany z mikrorzeczy: słów, gestów, spojrzeń, dźwięków, uczuć, relacji. To przestrzeń, w której jest miejsce na rozmowę, ciszę, na pytania i odpowiedzi, na dostrzeganie małych, ale jakże ważnych rzeczy: jak zachód słońca, ukochana książka, podróż z pokoju do kuchni, na obserwację świata, na naukę nas samych. To świat, na który można patrzeć z różnej, czasem odmiennej perspektywy.” - Tak opisuje spektakl reżyserka.

Spektakl odbędzie się 11 marca, początek o godz. 11.00.

Przedstawienie przeznaczone dla widzów od lat 3.

Bilety online: https://biletyna.pl/spektakl/Pan-Kuleczka-Teatr-Lalki-Tecza/Slupsk

Źródło:

Materiał nadesłany