EN
22.07.2020, 11:51 Wersja do druku

Słupsk. "Griga" Teatru Nowego Proxima z Krakowa na leżakach

scena ze spektaklu "Griga"

W sobotę i niedzielę kolejna odsłona „Nowy na leżakach", czyli cyklu plenerowych spektakli Nowego Teatru im Witkacego w Słupsku. Tym razem zobaczymy przedstawienie na podstawie opowiadań Antoniego Czechowa - „Griga."

„Griga" to historia spotkania trójki przyjaciół z lat szkolnych. Po wielu latach rozłąki podczas mocno zakrapianej imprezy wspominają stare czasy, kłócą się, biją a także wyznają sobie miłość. A wszystko przy dźwiękach rosyjskiej muzyki. Spektakl pełen humoru, chwilami groteskowy i absurdalny, który zbierał pozytywne recenzje z przeróżnych festiwali. Na scenie zobaczymy Anetę Wirzinkiewicz, Dominika Nowaka oraz Piotra Siekluckiego, który jest także reżyserem spektaklu.

Przedstawienie odbędzie się w sobotę i niedzielę o godz. 20 na podwórku Nowego Teatru.

Dla swoich widzów Nowy Teatr przygotował ciekawą promocję. Do każdego zakupionego biletu na spektakl w plenerze, drugi - na inny wybrany spektakl plenerowy - dostaniemy gratis. Gratisowy bilet będzie można odebrać w kasie teatru tylko pod warunkiem okazania pierwszego zakupionego biletu. Promocja trwa do końca sierpnia i obejmuje tylko spektakle plenerowe.


Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Teatr na leżakach

Źródło:

Głos Pomorza nr 170

Autor:

Kinga Siwiec

Wątki tematyczne