EN
2.12.2022, 16:25 Wersja do druku

Siedlce. Farsa nigdy nie zawiedzie! X Ogólnopolski Festiwal Teatrów „Sztuka plus Komercja”

Trwa X Ogólnopolski Festiwal Teatrów „Sztuka plus Komercja”. 4 grudnia w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach odbędzie się pokaz spektaklu „Prezent urodzinowy” ze stołecznego Teatru Capitol. 

Z każdym kolejnym spektaklem konkursowym grono jury zaczyna mieć obawy, czy podoła sprawiedliwemu werdyktowi. No bo jak tu wybierać, gdy aktorzy dają z siebie wszystko, publiczność zanosi się od śmiechu i nagradza spektakle owacjami na stojąco. Świetny wybór i fantastyczna rywalizacja teatrów! Do CKiS idzie się po wytchnienie i dobrą zabawę w wyborowym towarzystwie. Bo siedlecka publiczność to jak dwunasty zawodnik na murawie - dodaje energii aktorom, a to przekłada się na ich grę. Ten festiwal już przechodzi do historii wyjątkową atmosferą. Dyrektor CKiS Artur Mydlak ma powody do dumy i zadowolenia.

Owacjami nagrodzono „Seks, miłość i podatki", farsę brawurowo odegraną przez aktorów Teatru Komedia. Szereg pomyłek, coraz to nowi goście, zagmatwane relacje i znakomite aktorskie kreacje. Czy czeka nas powtórka wyśmienitej zabawy w niedzielę, 4 grudnia? Tym razem zagrają aktorzy Teatru Capitol (znakomite nazwiska!). Zobaczymy ich w klasycznej farsie Robina Howdona „Prezent urodzinowy". Fabuła gwarantuje liczne zwroty akcji i zabawne zbiegi okoliczności. Czy spokojnemu i zestresowanemu urzędnikowi, który po rozstaniu z żoną chce przeżyć ekscytującą przygodę miłosną, uda się zachować prywatność i spełnić zamiary? Cóż... ten hotel kryje wiele niespodzianek, a hotelowy boy może wszystko skomplikować. Nie przegapcie!

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Farsa nigdy nie zawiedzie!

Źródło:

„Tygodnik Siedlecki” nr 48

Autor:

(MZ)

Data publikacji oryginału:

30.11.2022