EN

7.09.2020, 08:51 Wersja do druku

Rzeszów. Zajęcia pozalekcyjne podczas pandemii

Inne aktualności

Rozpoczął się nowy rok szkolny i zapisy na zajęcia pozalekcyjne. Mimo pandemii w Rzeszowie propozycji dla dzieci i młodzieży nie brakuje.

W Rzeszowskim Domu Kultury do 8 września będzie prowadzona rekrutacja na zajęcia pozalekcyjne dla osób kontynuujących zajęcia z ubiegłego roku. Rekrutacja uzupełniająca odbędzie się podczas Dni Otwartych organizowanych w filiach Rzeszowskiego Domu Kultury w terminie od 14 do 21 września.
Nowości w ofercie RDK

W ofercie RDK jest kilka nowości. W porównaniu do ubiegłego roku rodzice będą mogli zapisać swoje dzieci na aerobic kids, gimnastykę korekcyjną, rodzinne warsztaty plastyczne dla najmłodszych oraz język francuski. Oprócz tego możliwy jest udział w zajęciach, które już od dawna organizuje RDK. Są to: akrobatyka, język angielski, nauka gry na gitarze klasycznej, keyboardzie, perkusji czy pianinie, plastyka, podstawy tańca, rękodzieło artystyczne, rytmika, studio aktorskie, szachy, warsztaty garncarskie, warsztaty kreatywne, zajęcia ceramiczne, logopedyczne i rzeźbiarskie.

W ofercie jest sporo zajęć tanecznych. Można zapisać dzieci do grupy reprezentacyjnej Rzeszowskiego Domu Kultury czy też na taniec klasyczny, ludowy, nowoczesny lub współczesny.

W RDK dzieci mogą również odkrywać swój talent do śpiewania poprzez zajęcia umuzykalniające dla dzieci i rodziców, zajęcia wokalne indywidualne oraz zespoły wokalne.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Aktorstwo, sporty walki, a może śpiew? Zajęcia pozalekcyjne podczas pandemii

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Rzeszów” online

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Data publikacji oryginału:

07.09.2020

Wątki tematyczne