EN
22.03.2021, 11:55 Wersja do druku

Ruda Śląska. Dwa spektakle Teatru na 5 online

Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza 26 marca na spektakle Teatru na 5 - z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Transmisja online - wstęp bezpłatny.

Sekcja teatralna dla Seniorów działająca w MCK pod nazwą Teatr na "5" powstała w lutym 2018 roku. Założycielem zespołu jest Czesława Kwaśniok. Na swoim koncie zespół ma takie tytuły jak: "A nam się jeszcze chce" i "Biuro matrymonialne" (scenariusz i reżyseria: Czesława Kwaśniok) oraz "Duszki śląskie" i "Sceny z życia małżeńskiego" (scenariusz i reżyseria: Anna Białoń). Obecnie zespół tworzą: Kazimiera Podczaszy, Halina Solosz, Dorota Książek, Andrzej Nenko, Joanna i Andrzej Gieruszyńscy, a gościnnie z zespołem występuje także Czesława Kwaśniok.

Zapraszamy do obejrzenia dwóch spektakli Teatru na "5", które zaprezentujemy w sieci w weekend 26-28 marca 2021 na kanale YouTube "MCK Ruda Śląska".

W programie:

- start: piątek, 26 marca 2021, godz. 18.00 - "Biuro matrymonialne" - scenariusz i reżyseria: Czesława Kwaśniok - zobacz pod linkiem:  https://youtu.be/StL3dg4n6G4

- start: piątek, 26 marca 2021, godz. 20.00 - "Sceny z życia małżeńskiego" - scenariusz i reżyseria: Anna Białoń - zobacz pod linkiem:  https://youtu.be/FMV-L8hvlVg

Uwaga! Linki będą aktywne do niedzieli, 28 marca do północy.

Zapraszamy!

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne