EN
26.04.2022, 11:11 Wersja do druku

Ruda Śląska. Dariusz Niebudek gościem Kawiarenki Artystycznej w MCK

Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza 11 maja o godz. 18 na kolejną odsłonę "Kawiarenki Artystycznej". Gościem spotkania będzie Dariusz Niebudek. Prowadzenie: Hanna Grabowska-Macioszek, redaktor naczelna „Gońca Górnośląskiego”.

fot. mat. organizatora

Gdyby przypadkowego przechodnia poprosić, by wymienił artystów kojarzonych na Śląsku i rozpoznawalnych ze śląskiej twórczości, to jego nazwisko, jestem przekonana, znalazłoby się w czołówce… Aczkolwiek…

No właśnie! Niech to „aczkolwiek” stanie się elementem zaskoczenia i rozbudzi ciekawość publiczności, na tyle, by do Kawiarenki Artystycznej wybrała się 11 maja o godzinie 18.00. Naszym gościem tym razem będzie Dariusz Niebudek, aktor teatralny, filmowy, serialowy, musicalowy, konferansjer, wokalista, któremu ze śpiewaniem podobno nigdy nie było po drodze. Jak bardzo nie było? Będziecie mieli okazję przekonać się w trakcie naszego spotkania… Znany ze sceny Teatru Rozrywki, Teatru Zagłębia, a także i Miejskiego Centrum Kultury im. Henryka Bisty. Dziś niemal codziennie gości na ekranach naszych telewizorów, dołączając do obsady bardzo popularnego serialu „Na Wspólnej”.

Jestem przekonana, że emocji i wzruszeń nie zabraknie… We mnie one są nadal bardzo silne, a to za sprawą naszego gościa i jego wielkiej roli w musicalu „Pinokio”. Mimo, że od września minęło już pół roku wspomnienie Gepetta wykreowanego przez Dariusza Niebudka mnie nie opuszcza. Dajcie się oczarować i Wy!

Zapraszam jako prowadząca: Hanna Grabowska-Macioszek

Źródło:

Materiał nadesłany