16.07.2020, 08:15 Wersja do druku

Radom. „Ulica Teatralna” na fontannach

Inne aktualności

W drugiej odsłonie przeglądu teatrów ulicznych w Radomiu już 17 lipca zobaczymy spektakl „Sceny Miłosne”.

Radomscy aktorzy przygotowali niespodziankę na miarę Waszych oczekiwań. Co najbardziej lubimy oglądać? Co od wieków sprawia, że serca zaczynają bić mocniej a oddech przyspiesza? Historie miłosne! To właśnie miłość jest odwiecznym uczuciem, które sprawia, że człowiek zdolny jest do absolutnie wszystkiego. Tak naprawdę na scenie od wieków opowiada się o tych samych wielkich namiętnościach, zmieniając jedynie kostiumy. 

Mamy zaszczyt przedstawić starannie wyselekcjonowane, najpiękniejsze sceny miłosne, jakie kiedykolwiek zostały napisane przez dramaturgów i pisarzy.

A już w najbliższy piątek zobaczymy w pierwszej scenie fragment „Don Juana” Moliera (akt II zagrają Natalia Samojlik i Piotr Konrad) oraz "Śluby panieńskie" Aleksandra Fredry (akt II, scena 1 w wykonaniu Iwony Pieniążek i Wojciecha Ługowskiego).

Wyboru scen dokonała Natalia Samojlik, spektakle wyreżyserowała Małgorzata Potocka.

Zapraszamy 17 lipca o godz. 20.00 na placu przy fontannach (ul. Żeromskiego). Widzowie będą wpuszczani na godzinę przed spektaklem. Liczba miejsc w strefie widzów ograniczona do 150 osób. Pozostałe osoby będą mogły oglądać spektakl spacerując wokół Placu.

Bądźcie z nami!

mat. teatru

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne