EN
11.01.2022, 10:25 Wersja do druku

Radom. Kurs tanga w Teatrze im. Kochanowskiego

Inne aktualności

Wcześniej w Teatralnej, potem w Galerii Łaźnia, teraz w Teatrze Powszechnym. Projekt "Tango w Teatrze" otwiera się na starych i nowych miłośników tanga argentyńskiego w 2022 r. Liczba miejsc ograniczona.

łaźnia radom,teatr powszechny radomProwadzący projekt nauki tanga argentyńskiego zapraszają wszystkich uczestników projektu z minionego roku i tych nowych, którzy dopiero chcą rozpocząć naukę tego tańca. Dla nowych osób w styczniu pierwsza lekcja gratis.Społeczność tanga argentyńskiego w Radomiu tworzą: Stowarzyszenie "Miejska Partyzantka Geriatryczna" i Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria "Łaźnia". Teraz do tego grona dołączył Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Sympatycy i uczestnicy kursu tanga na koncie mają m.in. flash mob czy występy na miejskich imprezach.

Tegoroczną edycję zajęć poprowadzi doświadczony tanguero i nauczyciel tanga Andrzej Adamczyk, wspierać go będzie radomska para tangueros Ewa i Jasiek Koziełowie.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Pierwsze "Tango w Teatrze" już w środę! Rozpoczyna się kurs nauki tańca, obowiązują zapisy

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Radom” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

img