EN

28.11.2020, 11:32 Wersja do druku

Radom. Amfiteatr zaprasza dzieci na teatralną premierę online

Inne aktualności

Miejski Ośrodek Kultury "Amfiteatr" zachęca do udziału w wirtualnej odsłonie cyklu teatralnego dla dzieci. Emisja na żywo w niedzielę na Facebooku Amfiteatru

Z powodu obostrzeń i nadal zamkniętych dla publiczności instytucji kultury Amfiteatr zaprasza w niedzielę, 29 listopada, w południe przed ekrany na wirtualną odsłonę cyklu "Wkręć się w teatr". Tym razem będzie to opowieść "O Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce".

- O rękę Królewny Pięknotki ubiegają się trzej kandydaci: Książę Bławatek, Baron Modniak, Królewicz Piękniewicz oraz znacznie ustępujący im urodą, Rycerz Pryszczycerz z tajemniczo opuszczoną przyłbicą. Królewna poddała zalotników dość zaskakującej próbie. Kto jej sprostał i stanął na ślubnym kobiercu? Sprawdźcie sami, poznając zabawną historię „O Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce” Teatru Barnaby z Gdańska - zachęca Katarzyna Wiśniewska z Amfiteatru.

Premiera spektaklu w niedzielę, 29 listopada, o godz. 12 na facebookowym profilach: "Amfiteatr w Radomiu", "Amfiteatr- Daszyńskiego 5" i "Pracownia Nowych Mediów". Emisja będzie bezpłatna i dostępna wyłącznie jednorazowo.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

"O Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce". Amfiteatr zaprasza dzieci na teatralną premierę

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Radom” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

amg

Wątki tematyczne