EN

23.10.2020, 11:53 Wersja do druku

Poznań. „Wielka przygoda Małej Księżniczki" w Scenie na Piętrze

fot. mat. teatru

Spektakl dla dzieci powyżej 3. roku życia inspirowany angielskim serialem animowanym „Świat Małej Księżniczki", emitowanym w Wieczorynce od 2007 roku. Reżyserką spektaklu i zarazem autorką scenariusza jest Katarzyna Taracińska-Badura.

Przedstawienie opowiada historię Małej Księżniczki, która żyje na zamku z rodzicami w otoczeniu królewskiego dworu. Niestety, Księżniczka nie znosi sprzątać i nie chce przekonać się do tej czynności mimo usilnych próśb króla i królowej. Pewnego dnia przysporzy jej to kłopotów - w okropnym bałaganie zginie jej ukochany misiek Gilbert. Zabierze go Zły Porywacz, a Mała Księżniczka będzie musiała podjąć się odnalezienia przyjaciela. Czekają przy tym mnóstwo przygód i interesujących spotkań.

W obsadzie spektaklu znaleźli się aktorzy znani z programu telewizyjnego „Domisie": Katarzyna Taracińska-Badura, Beata Wyrąbkiewicz, Wojciech Dmochowski i Rafał Szałajko. Przedstawienie trwa ok. 45 minut.

W związku z wprowadzeniem w Poznaniu w ostatnich dniach najwyższego rygoru sanitarnego, organizatorzy spektaklu podzielili publiczność na dwie części - tak by przedstawienie mogło się odbyć o dwóch różnych godzinach. Osoby, które kupiły bilety na rzędy 8-15, zostają przypisane do godz. 14, a osoby z biletami na rzędy 1-7 - do godz. 16. Bilety: 15 zł.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

„Wielka przygoda Małej Księżniczki"

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Poznań” nr 249/Co Jest Grane

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.