EN
30.09.2021, 12:06 Wersja do druku

Poznań. Warsztat Krytyki Radiowej na Festiwalu Słuchowisk

W dniach 20-24 października odbędzie się w Poznaniu  szósta edycja Festiwalu Słuchowisk, podczas którego odbędzie się wyjątkowy warsztat krytyki radiowej.

Przybywa słuchowisk, seriali audio, podcastów, branża audio rozwija się w Polsce w niesamowitym tempie, jak zatem odnaleźć wśród tych propozycji coś dla siebie? Czym jest właściwie słuchowisko, jak powstaje i jak o nim pisać? Kto skorzysta na rozwijaniu krytyki radiowej? Na te i inne pytania odpowie prowadzący warsztat Jacek Kopciński -  historyk literatury, krytyk teatralny, redaktor naczelny miesięcznika „Teatr”, kierownik Ośrodka Badań nad Polskim Dramatem Współczesnym w Instytucie Badań Literackich PAN. Warsztat obejmie trzy spotkania (dwa online i jedno stacjonarne w Poznaniu), liczba miejsc jest ograniczona.

Pełny program autorskiego warsztatu krytyki radiowej dostępny jest na naszej stronie internetowej www.festiwalsluchowisk.pl/warsztat.

DLA KOGO?

Dla wszystkich osób zainteresowanych pisaniem o słuchowiskach, krytyką teatralną i muzyczną. Dla dziennikarek i dziennikarzy, studentek i studentów kierunków humanistycznych, wszystkich osób, które chcą pogłębić wiedzę o słuchowiskach i popracować nad warsztatem krytycznym.

CO TRZEBA ZROBIĆ?

Wystarczy zapoznać się z regulaminem i wypełnić formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie www.festiwalsluchowisk.pl/warsztat). Pytamy w nim o Wasze zainteresowania i dotychczasowe doświadczenie. Zgłoszenie wyślijcie do nas do 10.10.2021. Warsztaty są bezpłatne.
Termin zgłoszeń: 10 października 2021
Terminy spotkań warsztatowych: 16.10. (online), 23.10. (na żywo w Poznaniu), 30.10 (online)

Regulamin i formularz zgłoszeniowy: www.festiwalsluchowisk.pl/warsztat/
Wydarzenie na FB: https://fb.me/e/2AKDNfMZE
Kontakt mailowy: [email protected]Źródło:

Materiał nadesłany