EN
6.12.2022, 11:26 Wersja do druku

Poznań. Muzyczny „Raut" wraca na scenę Teatru Polskiego

W grudniu na Dużą Scenę Teatru Polskiego wraca Raut – koncert, który podbił serca poznańskiej publiczności.

fot. Monika Stolarska/mat. teatru

Ten koncert jest prawdziwą ucztą muzyczną i taneczną. Na scenie śpiewa, tańczy i gra blisko 40. artystek i artystów. Usłyszeć można w Raucie jedyny w swoim rodzaju Chór Pogłosy, kwartet smyczkowy Orkiestry Antraktowej Teatru Polskiego w Poznaniu oraz band złożony z niezależnych artystów muzyków. Raut to niezwykła okazja do tego, aby zobaczyć, do czego zdolni są aktorzy Teatru Polskiego w Poznaniu.

Widzowie, którzy już mają plany sylwestrowe, ale mają również ochotę pobawić się w grudniu przy przebojach polskiej muzyki rozrywkowej, mogą wybrać się na Raut 16 i 17 grudnia 2022 r.

Sylwestrowy wieczór w Teatrze Polskim w Poznaniu rozpocznie się 31 grudnia o godz. 19:00. Raut jest podzielony na dwie części, a w antrakcie tego dnia goście raczyć się będą mogli napojami wyskokowymi i drobnym poczęstunkiem.

W nowy rok wprowadzą nas niezapomniane przeboje polskiej muzyki rozrywkowej. Ze sceny wybrzmią między innymi: Byłaś serca biciem, Prawy do lewego, Jesteś lekiem na całe zło, Niech żyje bal, Aleja Gwiazd, Mam ochotę na chwileczkę zapomnienia w nowych, nieoczywistych aranżacjach.

To warto przeżyć!

fot. Monika Stolarska/mat. teatru

Raut

16, 17 i 31 grudnia 2022

Godz. 19.00

Duża Scena Teatru Polskiego w Poznaniu


Opieka reżyserska: Konrad Cichoń

Scenariusz: Kornelia Trawkowska, Konrad Cichoń, Joanna Sykulska, Paulina Frąckowiak,

Opieka dramaturgiczna: Kornelia Trawkowska

Choreografia: Krystyna „Lama” Szydłowska

Scenografia: Łukasz Mleczak

Aranżacja muzyczna: Jakub Czerski

Kierowniczka muzyczna: Joanna Sykulska

Obsada: Ola Samelczak, Ewa Szumska, Kornelia Trawkowska, Piotr Dąbrowski, Michał Kaleta, Piotr Kaźmierczak, Jakub Papuga, Paweł Siwiak, Konrad Cichoń, Mateusz Wiśniewski (gościnnie)

Chór Pogłosy

Muzyczny band: Szymon Siwierski (piano), Dawid Kajczyk (gitara), Paulina „Ferno” Frąckowiak (gitara basowa), Adam Fordon (perkusja)

Kwartet smyczkowy Orkiestry Antraktowej Teatru Polskiego w Poznaniu: Paulina Kmieć Natalia Domurat Aleksandra Ruciak-Kowalczyk Joanna Królikiewicz

Źródło:

Materiał nadesłany