EN
12.12.2022, 14:54 Wersja do druku

Poznań. Koncert świąteczny w nowej siedzibie Sceny Roboczej

Serdecznie zapraszamy na koncert Sił Specjalnych w Scenie Roboczej! Kiedy? 18 grudnia, godz. 18:00 (niedziela) Gdzie? ul. Wroniecka 6 (nowa siedziba).

fot. mat. teatru

W maju swoją premierę miał spektakl Za murami, za lasami – Siły Specjalne & Weronika Cegielska. Tym razem na scenie zobaczycie cały skład zespołu Siły Specjalne! Zauroczą Was utworami ze spektaklu, ale również świątecznymi szlagierami. Zapraszamy Was do wspólnego koncertowania i celebrowania grudniowego wieczoru!

Działalność zespołu opiera się na przekonaniu, że aktywny udział w tworzeniu muzyki jest możliwy dla każdego_j, niezależnie od statusu społecznego, poziomu sprawności czy doświadczenia muzycznego.

Siły Specjalne to zespół, którego siłą napędową jest różnorodność! Wśród grupy znajduje się dziesięcioletnia wokalistka, siedemdziesięcioletni debiutant ruchu scenicznego; są muzycy zawodowi oraz Ci na początku swojej drogi muzycznej, w tym osoby z niepełnosprawnościami, a także osoby w kryzysie bezdomności. Siły Specjalne występują głównie na ulicach i w ośrodkach specjalnych, niosąc wszystkim moc uśmiechu.

Dołączcie do zespołowej gry, śpiewu oraz tańca i odkryjcie w sobie Siły Specjalne!

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Prosimy o rezerwację wejściówek mailowo: [email protected]

***

Społeczne Miejsce Kultury SCENA ROBOCZA
ul. Wroniecka 6, 61-763 Poznań
[email protected].

Źródło:

Materiał nadesłany