EN
20.10.2021, 11:43 Wersja do druku

Poznań. Na Scenie Roboczej premiera "W Tobie Trwam"

Inne aktualności

Wkrótce premiera spektaklu z biblijną symboliką w Poznaniu. Twórcy starają zmierzyć się z doświadczeniem doczesności i przemijania. Przedstawienie tylko dla dorosłych widzów.

Najnowsza premiera na Scenie Roboczej to wspólny projekt czworga niezależnych artystów tańca: Pawła Malickiego (tancerza, pedagoga, choreografa i trenera personalnego), Moniki Błaszczak (polsko-łemkowskiej artystki interdyscyplinarnej, badaczki i choreografki), Adriana Radwańskiego (tancerza, choreografa, pedagoga i nauczyciela Pilatesu) i Luisy Mateo Dupleich Rozo (boliwijskiej multidyscyplinarnej artystki i badaczki, która mieszka w La Paz i działa na arenie międzynarodowej).
Postanowili oni przedstawić z własnego punktu widzenia i bardzo odmiennych perspektyw biblijną symbolikę oraz znaczenie archetypów i rytuałów w życiu. Personalne i znaczące dla artystów doświadczenia stały się podstawą do podzielenia się szerszą refleksją nad obecnymi czasami.
„Czasie wiedzy i niewiedzy, w Tobie trwamy. Czasie niewinności, w Tobie trwamy. Czasie nienasycenia, w Tobie trwamy. Czasie nienawiści, w Tobie trwamy. Czasie na zmiany, w Tobie trwamy" - głosi motto spektaklu.
Premierowe pokazy odbędą się w piątek i sobotę o godz. 19 na Scenie Roboczej przy ul. Grunwaldzkiej 22 na 4 piętrze. Wstęp na spektakl jest darmowy, ale organizatorzy proszą o rezerwacje wejściówek przez e-mail: bilety@scenarobocza.pl. Przedstawienie przeznaczone jest wyłącznie dla widzów dorosłych.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Już wkrótce na Scenie Roboczej premiera spektaklu "W Tobie Trwam" z biblijną symboliką

Źródło:

POLSKA Głos Wielkopolski Nr 245