EN

29.04.2021, 08:18 Wersja do druku

Poznań. Dziś inauguracja siedziby Polskiego Teatru Tańca online

Inauguracja siedziby Polskiego Teatru Tańca odbędzie się online - 29 kwietnia, w Międzynarodowym Dniu Tańca. Streaming na Facebooku i YouTubie Polskiego Teatru Tańca rozpocznie się ok. godz. 19.00. Bezpośredni link do transmisji: https://youtu.be/uTdSJkji2gw

fot. mat. teatru

Proponujemy multimedialny wieczór, w programie moc atrakcji: zaczniemy od wspólnego zdjęcia, następnie wyemitujemy wystąpienia gości, którzy w tym dniu dołączą do nas pełniąc funkcje zawodowe - Marka Woźniaka, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Jacka Jaśkowiaka, Prezydenta Miasta Poznania oraz Aleksandry Dziurosz, zastępcy dyrektora Instytutu Muzyki i Tańca.

Zabierzemy też Państwa w wirtualny spacer po siedzibie Polskiego Teatru Tańca.

Kolejne punkty programu to Narodowe Tańczenie, czyli polonez w wersji online, mapping, tort, którym nacieszymy się wirtualnie oraz w opcji „na wynos” i  projekcja filmu Polskiego Teatru Tańca pt. „Ta Mara” w reżyserii Iwony Pasińskiej.

Zapraszamy widzów do interakcji i współuczestnictwa w wydarzeniu - do przesyłania zdjęć, które domontujemy do pamiątkowej fotografii oraz do zamieszczania w komentarzach pod streamingiem na Facebooku Polskiego Teatru Tańca filmów i zdjęć przedstawiających własne wykonania poloneza.

Otwieramy się i czekamy na Was!

fot. mat. teatru

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne